O bir italyan Clio 4 ... Bu renk Çok güzel !!

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
evet fabrika wagon kaynıyormuş duyduğuma göre :D :D

Mehmet sen sanırım Bursada ikamet ediyorsun, senden bir konuda araştırma yapmanı rica edecektim. Ben bu kırmızı reklamlardaki araç üstündeki bizimde forumdaki arabanın üzerindeki 17 ınc jantlardan sipariş verdim. Ama Mayısdan önce Türkiye'ye gelmeyecek gibi bir cevap aldım. Bu konuda bir araştırma yapabilirsen, sevinirim.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Mehmet sen sanırım Bursada ikamet ediyorsun, senden bir konuda araştırma yapmanı rica edecektim. Ben bu kırmızı reklamlardaki araç üstündeki bizimde forumdaki arabanın üzerindeki 17 ınc jantlardan sipariş verdim. Ama Mayısdan önce Türkiye'ye gelmeyecek gibi bir cevap aldım. Bu konuda bir araştırma yapabilirsen, sevinirim.
keşke daha önceden haberim olsaydı sordururdum, yarın Ankaraya dönüyorum pazartesi okul açılıyor :) ama yinede ben sizin için öğrenirim bi yerlerden :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Sağlık olsun, kendini zorlamadan ne yapabilirsen.... Ayrıca iyi dersler şimdiden...

Rsport

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel gerçekten jantları bende beğenmiyorum :(

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Sağlık olsun, kendini zorlamadan ne yapabilirsen.... Ayrıca iyi dersler şimdiden...
teşekkür ederim, unuturum falan siz ara sıra dürtün hatırlatın bana ben yaparım araştırmamı :D :D