O Otoparkı yapan akıllıyı burdan selamlıyorum

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
resmen korku filmi senaryosu gibi okudum ben de, geçmiş olsun:) bu arada bursalı arkadaşların yanında bana laf düşmez belki ama, heykel'in arka çaprazında sanırım bursaspor'un otoparkı var, nişanlım oralı olduğundan, bursa'ya gittikçe o otoparkı kullanıyor.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
resmen korku filmi senaryosu gibi okudum ben de, geçmiş olsun:) bu arada bursalı arkadaşların yanında bana laf düşmez belki ama, heykel'in arka çaprazında sanırım bursaspor'un otoparkı var, nişanlım oralı olduğundan, bursa'ya gittikçe o otoparkı kullanıyor.
nalbantoğlu :eyv Bursasporun katı otoparkıda fena değil, o tarafta trafik karışık olduğundan genelikle otobüs yada metroya gidiyoruz tabi araba ilede gidersek katlı otopark ik tercihimiz bizimde :) bu arada geçmiş olsun, şehire ve mekana yabancı olunca işler karışabiliyor :D

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
harbi kaaynaak sağlammış :D ne gülmüşsünüzdür kendinize..

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok arkadaş sende biraz abartmışsın ama :D Bursalıyım diye demiyomda bayadır gitmedim ama zamanında cok gittim durdum.sen tırsmışsın baya öyle bi gerilim yaşamışsın..
fiş kesme olayına gelincede güzel bi uygulama bu cıkısta ugraşmıyosun heleki otoparkın çıkışı dimdik bi bayır olunca dur kalk zahmetin yok özellikle bayan sürücüler icin orda cok sıkıntı oluyodu aşırı hemde ben bile cocuk yaşlarımda babamın ford taunusuyla orda heryerimden ter dökmüştüm defalarca stop ettirmiştim gazlı taunusu dur kalk 2 saat para ver al fiş kes :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
nalbantoğlu :eyv Bursasporun katı otoparkıda fena değil, o tarafta trafik karışık olduğundan genelikle otobüs yada metroya gidiyoruz tabi araba ilede gidersek katlı otopark ik tercihimiz bizimde :) bu arada geçmiş olsun, şehire ve mekana yabancı olunca işler karışabiliyor :D

bursa'ya gidince zaten park etmek için kullanıyor orayı, orada oturuyor park yeri yok yolda, dönüşte alıyor:) istanbul'a laf edemiyor bu yüzden :D

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
basıklar sıkıntı yaşamaz herhal hehe

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu sapmasın beaa :) Sıkıntı yok sadece düzene isyan bu :)))