Obd cihazı

erdem2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu elm obd cihazını fluence de kullanan var mı? Arıza kodlarını okuyabiliyor mu?

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabiki kabını kırıp içini acmam. ama Test ettim kendi arabamda cep telefonundan ve pc den bağlanıyor. bir cok değeri gösteriyor.

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
Tabiki kabını kırıp içini acmam. ama Test ettim kendi arabamda cep telefonundan ve pc den bağlanıyor. bir cok değeri gösteriyor.

Kabini kirmaniza gerek yok hocam, kenarlari kredi karti gibi bisey ile cizgi ile gecerseniz kirilma olmaz. Cok actim oyle :)

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu cihazla kapalı olan özellik varsa açılabiliyor sanırım.

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
bu cihazla kapalı olan özellik varsa açılabiliyor sanırım.

Evet hocam. DDT4ALL programi ile acabiliyorsunuz. Disarida bu isi parayla yapiyorlar. Yazik nasil bir millet olduk. Bedava islerden bile para alir olduk. En kotusude birbirimizi kaziklamaktan zevk aliyoruz...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet hocam. DDT4ALL programi ile acabiliyorsunuz. Disarida bu isi parayla yapiyorlar. Yazik nasil bir millet olduk. Bedava islerden bile para alir olduk. En kotusude birbirimizi kaziklamaktan zevk aliyoruz...

Arkadaslar bu cihazi aldim bugun elime geldi. Aksam itibari ile bazi ozellikleri acmak icin deneyecegim. Servisin olmaz dedigi veya yapilmaz dedigi bir cok ozellik acilabiliyor. Youtube uzerinde bir suru video mevcut. Urunu kullanip gordukten sonra detaylarini bir konu altinda paylasacagim. Aldigim obd cihazi kargo dahil 5.5$. Ddt4all programi zaten ucretsiz. Dolayisi ile tonla para harcamaya gerek yok. Renaultun bir cok aracinda calisiyor fakat alacaginiz obd nin mikto islemcili ve canbus li olmasina dikkat edin aksi halde bunlar olmazsa sadece okuma yapabiliyor yazma yapamiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
Arkadaslar bu cihazi aldim bugun elime geldi. Aksam itibari ile bazi ozellikleri acmak icin deneyecegim. Servisin olmaz dedigi veya yapilmaz dedigi bir cok ozellik acilabiliyor. Youtube uzerinde bir suru video mevcut. Urunu kullanip gordukten sonra detaylarini bir konu altinda paylasacagim. Aldigim obd cihazi kargo dahil 5.5$. Ddt4all programi zaten ucretsiz. Dolayisi ile tonla para harcamaya gerek yok. Renaultun bir cok aracinda calisiyor fakat alacaginiz obd nin mikto islemcili ve canbus li olmasina dikkat edin aksi halde bunlar olmazsa sadece okuma yapabiliyor yazma yapamiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen hocam bende aliexpressten aldim. PİC18F25K80 cipli olmasina dikkat edin.
Ayretten youtube de bugra nin kanali var orda ddt4all deteyli anlatmis. Ordan bakabilirsiniz.. beyin kodu vs hersey mevcut hocam. Kaziklanmaya son😁😁🤣😊