Obd2 cihazi kullanim

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar, internette 3 4 dolara obd2 cihazi satiyorlar, bizim arabalardada obd girisi var komsumun aldigi cihazi benim meganda deneme sansim oldu daha dogrusu cihaz meganda calismadi acaba bizim arabalar icin baska bir cihaz mi var.(2005 dynamic ) bizim arabayla uyumlusunu nerden buluruz bu cihazin?tesekkurler

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki odb2 cihazını senin arabaya bağladığında kendi aracına ait marka modeli seçtin mi?

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet seçmiştim

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her obd her araca uymuyor. Bir tanesi toledoya uymadi leon ve golf e uydu. Digeri golf e uymadi toledo clio getz e uydu. Biraz şans işi diyelim

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın accessories yani kontağı açıkmıydı?

Bu şey gibi oldu. ' bilgisayarım çalışmıyor' ' fiş takılımı ' 'evet ama elektrikler kesik'
Pardon serbest çağrışım oldu. Evet üstad Bluetooth cihazı bulup baglanıyor

djfernando

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bu cihazdan aldim sanirim araca uygunluk icin kulladinginiz programda önemli. ben twingoya bagladim ariza isigi söndürme hata okuma ,silme, sensörlerin anlik haraketlerini görebiliyorum

Parserko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bu cihazdan aldim sanirim araca uygunluk icin kulladinginiz programda önemli. ben twingoya bagladim ariza isigi söndürme hata okuma ,silme, sensörlerin anlik haraketlerini görebiliyorum

Merhaba Aldığınız ürün ile ilgili biraz detay verebilir misiniz ? ( Marka , Model , Satın Aldığınız Site vb.. )

Teşekkürler