Ödüllü Bir Roadfox Sorunsalı.....:)

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
roadfox bunun red olanınıda ekleyin bence :)

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değiştir artık abi bir kangoo alalım sana

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

Ahanda corvette RedFox'a gidiyor galiba
:kupaMuayenede sağ arka tekerlekte fren zayıflığı vardı balatalar değiştikten sonra cihazda adam ayarlamak için 2-3 arabanın altına girip ayar yapmıştı sonrasında bu ses çıktı ..........

Ordan ayarda yapiliyor dogru. Cok cins bi ses anlayamiyosun nerden geldigini icerdeyken arkadan geliyo disardayken onden geliyo gibi. Önü yaylandiriyosun ses yok. 4 tekeri bile sökmüstüm tek tek bu meret yuzunden.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Ahanda corvette RedFox'a gidiyor galiba
:kupaMuayenede sağ arka tekerlekte fren zayıflığı vardı balatalar değiştikten sonra cihazda adam ayarlamak için 2-3 arabanın altına girip ayar yapmıştı sonrasında bu ses çıktı ..........

Bir saniye ama ses arkadan değil arkaya basınca ön taraftan geliyor yine olmadı:(yani içerdeykende bariz önden geliyor:(

Değiştir artık abi bir kangoo alalım sana

Teessüf ederim :)):)):))

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bir saniye ama ses arkadan değil arkaya basınca ön taraftan geliyor yine olmadı:(yani içerdeykende bariz önden geliyor:(

Ses cok yayiliyo disardan anlayamiyosun arabanin arkasindan altina bi karton koy gir bak. Alttan ellerinle arabayi yukari kaldir birak ses dedigim parcadan gelecek.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Ses cok yayiliyo disardan anlayamiyosun arabanin arkasindan altina bi karton koy gir bak. Alttan ellerinle arabayi yukari kaldir birak ses dedigim parcadan gelecek.

Bakayım ama kullanırkende bariz sağ önden geliyor gibi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Merakla bekliyorum :)

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bende :)) Bana şu parçayı çok aramadan bulacağım yeri az tarif edermisin ....

Resmini cekmistim harici hdd yi bulunca yuklerim. Tarifini yapayim tam ortada arka tekerlerle ayni hizada. Önden gelen fren borusu bu parcaya giriyor 2 borudan arka tekerlere yayiliyor. Araba asagi yukari indikce frenleri ayarlayan bir mekanizmasi var gicirdayanda bu