öğrenci evindeyken kullandığımız coupe

atakan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel araçmış kanka :)

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni sahibi senin gibi bakamamış araca alır almaz bindirmiş biryere...Motorunu iyi açmışsınız heralde yerinde durmuyordu anlaşılan :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni sahibi senin gibi bakamamış araca alır almaz bindirmiş biryere...Motorunu iyi açmışsınız heralde yerinde durmuyordu anlaşılan :)
hiç tüp görmedi araba canavar gibi gidiyordu.. herkesi saşırtan bir arabaydı.. :) bizden sonraki sahibi transit bir minibüsle kafa kafaya çarpışmış... haberlere çıkmasının nedeni için4 4 ölü olmasıydı :(

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde haberi paylaşayım o zamanda :( arabanın halini görün.. gerçekten çok üzücü bir durum.. Allah rahmet eylesin hepsine...

Karabük'te trafik kazası: 4 ölü, 5 yaralı

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ölü olmasına üzüldüm...Kafa kafaya çarpışmalarda iki aracın hızı 60 km olsa bile ölümlü oluyor maalesef..Kaldıki bu yollarda 80-90 la gidiliyor...Bu yollarda bunu düşünerek hız yapmak lazım...

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ölü olmasına üzüldüm...Kafa kafaya çarpışmalarda iki aracın hızı 60 km olsa bile ölümlü oluyor maalesef..Kaldıki bu yollarda 80-90 la gidiliyor...Bu yollarda bunu düşünerek hız yapmak lazım...
aynen öle.. gaza basarken her zaman arkada bıraktıklarını düşünmek lazım...

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazanın şekli ve 2 tarafın durumuna bakılırsa kamyonet 50-60 km hızla Megane da 100 ün üstünde bir hızla çarpmış...

vallaha ben o kadar anlamam ama transitte öle abartılacak birşey yok ama coupe felaket durumda...