Ogs Cihazina Dair

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de ogs cıhazı bozuk degıstır mıyorum
Çünkü sistemde plaka tanımlı
bartına gıttım geldım okumadı gırısde ve cıkısta
ınternet bankacılıgına baktım normal geçiş almıs

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 defa kaçak geçişhakkın var sonra ceza yersin

umut54

Umut Şahin,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence israf abı sonucta HGS cıkacaktı hımm

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Bence israf abı sonucta HGS cıkacaktı hımm

Hgs Cikacakta 17 Eylulde Hem Butun Kgs ler Hgs Olacak Vs Neden Zaman Kaybedeyim Birde Bu Cihaz Bozuluyorsa Manyetik Serit Hic Dayanmaz Benden Demesi Herkes Birgun Ogs Alacak İsraf Dogru Ama Benim Yaptigim Bir İsraf Degil Yaptiranlara De Onu

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Simdi Fox Haberde İzledim
İstanbulda Bir Bayan Cezam Var Mi Diye Bakarken Arac Plakasina
17.000 Bin TL Ogs Borcunu Gormus
Hemen Takip Etmis Ki
Ogs Cihazini Kredi Kartindan Otomatik Yukleme Talimati Olmasina Ragmen
Kadin 1300 Tl lik Gecis Yapis Cihaz Okumamis Vs Vs Tam Anladigim Gibi Yazdim Bu Nasil Duzenektir Anlayamadim

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Kardesim Sacma Sapan İsler NeticedeSabahtan 1.5 Saatim Bu İse Gitti Ki Kurumsal Musteriyiz Birde 40 Lira Cihaz17 İlk Gecis Bedeli 17 Depozito 74 Tl Birde İlk Gecisten Sonra 20 Kontor Cektiler Kesin 68 De O Vurguna Bak Hadi Ben Cok Sik Kullaniyorum Arada Kullananin Parasi Havuzda

Sürekli ertelediğim işi artık iş-güç için gerekme ihtimali olduğundan mecburen yaptırmam lazım :berbat

Cihaz bedeli ve 2 17 tl nin toplamı 74 değil mi, yani ayrıca bir 74 yok :) bir de neden ilk geçiş 17 tl, yani ben tabii çok geride kalmış olabilirim köprü geçiş ücretlerinde ama böyle mi hoş geldin deniyor sisteme :pislik

keske hgs alsaydın 5 lıraya

bu ogs den benımde dilim yandı, geçen sene gıttım bankaya bana ogs cıhazı verın dedım kagıt evrak işlerini bitirdik 40 lira ödedim cihazı verdiler ama ufak değil tombul bişey dedim ufagı yokmu, yok dediler neyse taktım araca otobana girdim kaçak geçiş dedi, bidaha girdim gene kaçak olunca bozuk cihaz diye bankaya gittim söyledim onlarda bozuk olduguna dair evrak istediler. Bende daha 3 gunluk cıhaz verıyorsunuz bozuk cıkıyor ve bunun bozuk oldugunuda benım ıspatlamam mı gerekıyor dıyerekten bagırdım cagırdım sonuc alamadım camlıcaya gıttım orada bozuk oldugunu onaylatıp subeye gerı gıttım. cıhazı ve kagıdı verdım yenısını ıstedım, hemen veremeyız dedıler once bu evrak merkezde incelenecek onay gelirse değiştiricez dediler benım sıgortalar attı lanet olsun ne halınız varsa gorun dedım 1hafta sonra aradılar ve yenı cıhazı verdıler

sımdı hgs cıksın kredıkartınıda ogsyıde kırıp atıcam

HGS ile de geçişlerde bu sorunları yaşayanlar var maalesef ve ben fotoğraftan gördüğüm kadarıyla araç temizlenirken bile hoyrat davranıldığında zarar görebilecek çok narin bir bant olarak gördüm. :berbat

Hgs Cikacakta 17 Eylulde Hem Butun Kgs ler Hgs Olacak Vs Neden Zaman Kaybedeyim Birde Bu Cihaz Bozuluyorsa Manyetik Serit Hic Dayanmaz Benden Demesi Herkes Birgun Ogs Alacak İsraf Dogru Ama Benim Yaptigim Bir İsraf Degil Yaptiranlara De Onu

Fotoğrafını görünce zaten artık düşünmeme gerek kalmadı dedim. O bantların uzun süre dayanacağını sanmıyorum, bir de ruhsata da bir şey yapıştırılıyormuş, o da hoşuma gitmedi :berbat

Simdi Fox Haberde İzledim
İstanbulda Bir Bayan Cezam Var Mi Diye Bakarken Arac Plakasina
17.000 Bin TL Ogs Borcunu Gormus
Hemen Takip Etmis Ki
Ogs Cihazini Kredi Kartindan Otomatik Yukleme Talimati Olmasina Ragmen
Kadin 1300 Tl lik Gecis Yapis Cihaz Okumamis Vs Vs Tam Anladigim Gibi Yazdim Bu Nasil Duzenektir Anlayamadim

Şikayet sitesinde benzer bir durum okudum ben de. İnternet bankacılığına kapatınca kullanıcı kredi kartını, bu ödemeler de yapılmamış, herhangi bir bilgi de gitmemiş, adama yine 1000 tl nin üzerinde bir borç gelmişti. OGS cihazı iptal olunca anlamış. Benim anlamadığım neden o meblağ 1300 leri bulunca iptal oluyor bu cihaz hiçbir bilgi gitmiyor insanlara, her türlü konuda ... ların reklamı için onca mesaj gelirken...