oksijen sondası

haydar61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 talisman 130 bg touch aracım eksoz emisyonunu kontrol ettirin ikazı üzerine son bir yıl içinde iki defa oksijen sondası değişimi yapıldı.Bodrum servisdeki son değişimde nedenini sorduğumda yazılımsal bir hatadan kaynaklandığı ve Fransa renoya bildirildiği şeklinde oldu.Aynı sorunu yaşayan arkadaş varmı acaba.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.Ben yaşamadım.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yaşadım ve şuan servisteyim değişimi yapılıyor. Banada yazılımsal dendi.

haydar61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun

KURT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 talisman 130 bg touch aracım eksoz emisyonunu kontrol ettirin ikazı üzerine son bir yıl içinde iki defa oksijen sondası değişimi yapıldı.Bodrum servisdeki son değişimde nedenini sorduğumda yazılımsal bir hatadan kaynaklandığı ve Fransa renoya bildirildiği şeklinde oldu.Aynı sorunu yaşayan arkadaş varmı acaba.
Bu problem ortaya çıktığında aracınız kaç kilometredeydi?

Efe_demir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 33 binde çok şukur bende yaşamadım

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yaşadım geçen yaz servis kronik sorun dedi ilk hatasını sonra olmadı garantiden degistiler

diyamak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba benimde aracım Talisman 2016 130 BG oksijen sondası 3 üncü kez değiştiriyorum . Daha önceki sensörlerin eski tip olduğunu ve yeni tip sensörlerin daha iyi olduğunu ve yeni program yüklendiğini söylediler. Kullanıp göreceğiz bozulup bozulmayacağını

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba benimde aracım Talisman 2016 130 BG oksijen sondası 3 üncü kez değiştiriyorum . Daha önceki sensörlerin eski tip olduğunu ve yeni tip sensörlerin daha iyi olduğunu ve yeni program yüklendiğini söylediler. Kullanıp göreceğiz bozulup bozulmayacağını

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geçmiş olsun.

makmühhe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 talisman 130 bg touch aracım eksoz emisyonunu kontrol ettirin ikazı üzerine son bir yıl içinde iki defa oksijen sondası değişimi yapıldı.Bodrum servisdeki son değişimde nedenini sorduğumda yazılımsal bir hatadan kaynaklandığı ve Fransa renoya bildirildiği şeklinde oldu.Aynı sorunu yaşayan arkadaş varmı aca