Öküzlüğün Alemi Varmıydı..........

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Abi kolun sadece küçük beyaz plastiği düştüyse telin kıvrık kısmına bant sar tak abi. Yoksa çıkar durur.

İşte o beyaz plastiği anlamamak ben teldemi o yoksa alacağım yeni kolda mevcutmudur?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Evet abi teli alttan girecek şekilde tak parçaya sonra yerine oturt. Bahsettiğim küçük parça aşağıdaki resimde işaretlediğim parça bazılarında SİYAH bazılarında BEYAZ bende bol o parçadan, çok kırdım :)

eğer çekme yeri kırık değilse yine orjinal kolu tak çünkü sonradan takılanların özellikle plastikapların açma yeri hepsi kırılıyor.

MJYEm9.jpg

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Evet abi teli alttan girecek şekilde tak parçaya sonra yerine oturt. Bahsettiğim küçük parça aşağıdaki resimde işaretlediğim parça bazılarında SİYAH bazılarında BEYAZ bende bol o parçadan, çok kırdım :)

eğer çekme yeri kırık değilse yine orjinal kolu tak çünkü sonradan takılanların özellikle plastikapların açma yeri hepsi kırılıyor.

MJYEm9.jpg

Yarın parçayı alınca bakarımda kapının içindeki tel buraya oturmazki o yatay tek kalın bir tel ucunda vs birşey yok ....
hımm

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

Yarın parçayı alınca bakarımda kapının içindeki tel buraya oturmazki o yatay tek kalın bir tel ucunda vs birşey yok ....
hımm

Bende sen gibi düşünüyordum oturuyor abi merak etme hatta parçayı aldığın yer 1 dk da takar. Sadece telin ucundan o plastik delikten sokup parçayı aşağı kıvırıp takacaksın yuvasına.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Geçmiş olsun Başkan, Allah beterinden korusun, kollasın..

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başkan geçmiş olsun. Eğer açma kolun içinde ki tutamağı kırık değilse elindekini kullanmanı tavsiye ederim. Takarken yönüne dikkat et çünkü kıvırarak takacaksın. Normalde geçtikten sonra telin üzerinde beyaz bir kilitleme parçası olur. Aşağılara doğru kaymış olabilir iyi bak. Bulamazsan arkadaşların dediği gibi bant sarıver ki çıkmasın. Kolay gelsin.

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öküz cok afedersiniz bizimde broadwayimiz vardı 10 sene tertemiz koruduk kolladık ama her arabaya binen kapıları hayvancasına kapatıyo uçakcık cocuk bile azcık itiklese kapıyı kapanıyodu yeni arabaların ki gibiydi sahin muamelesi yapıyorlardı o kadar sinir bozucu ki

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Başkan geçmiş olsun. Eğer açma kolun içinde ki tutamağı kırık değilse elindekini kullanmanı tavsiye ederim. Takarken yönüne dikkat et çünkü kıvırarak takacaksın. Normalde geçtikten sonra telin üzerinde beyaz bir kilitleme parçası olur. Aşağılara doğru kaymış olabilir iyi bak. Bulamazsan arkadaşların dediği gibi bant sarıver ki çıkmasın. Kolay gelsin.

o beyaz kilitleme parçasını bulamadım dahada kötüsü dün baktığımda telin ucu boştaydı nasıl oldu anlamadım ama şimdi o tel in ucuda komple geçiyor geri çekeyim ucunu yakalamak için dedim yok oda geri gelmiyor işin dahada pisi kapı sacı içinde olduğu için gözlede göremiyorum kapı iptal offs offs :asabi

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o beyaz kilitleme parçasını bulamadım dahada kötüsü dün baktığımda telin ucu boştaydı nasıl oldu anlamadım ama şimdi o tel in ucuda komple geçiyor geri çekeyim ucunu yakalamak için dedim yok oda geri gelmiyor işin dahada pisi kapı sacı içinde olduğu için gözlede göremiyorum kapı iptal offs offs :asabi

Daha önce hiç sökmedin mi başkan kapı döşemesini. Döşemeyi sökmeden takamazsın onu.Döşemeye geçirirken kolu yan sokacak ve sonra döşemeyi oturtacaksın. Gel Kayseri ye beraber yapıverelim beş dakikada..ıslık

TC_Oğuzhan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kimse sizin dikkat ettiğiniz kadar dikkat etmez ve ayrıca gerçekten sinir bozucu geçmiş olsun. Ben kapıları ne kadar yavaş kapatsam arabaya binen kim olursa olsun benim tersime yerinden sökecek kadar sert kapatıyor. İnsanlar vurdumduymaz ve saygısız bu konuda.