Olurda Bukadarmı Olur Beeee

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
notlar değişmez :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Matamatik Ve Ben İkisini Aynı Cümle İçinde Düşünemiyorum :D

ah ah mühendis olmak isterken matematikç hocasıyla tartışıp öğretmen olmaya karar verip yabancı dili seçmiştim, kaderimi o kadın çizdi resmen ...

matematikten o kadar soğuyup 2 sene muhattap olmamama ve sonrasında lise 2 1. dönem trafik kazası nedeniyle okula gidemememe rağmen 2. dönem süper bir hoca sayesinde 4 almıştım konuları yakalayıp, olay öğretmendir benim için ezelden beri qw

Maalesef bende inadına aöf okuyorum iki yıllık en basit bölümü seçtim gene iktisat miktisat hesap işleri çıktı karşıma hehe

ben de halkla ilişkiler okuyayım demiştim kolaydır diye, bir baktım iktisada giriş :D bir sene tek ders için harç ödemiştim içime oturmuştu da geçtim :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ah ah mühendis olmak isterken matematikç hocasıyla tartışıp öğretmen olmaya karar verip yabancı dili seçmiştim, kaderimi o kadın çizdi resmen ...

matematikten o kadar soğuyup 2 sene muhattap olmamama ve sonrasında lise 2 1. dönem trafik kazası nedeniyle okula gidemememe rağmen 2. dönem süper bir hoca sayesinde 4 almıştım konuları yakalayıp, olay öğretmendir benim için ezelden beri qw

ben de halkla ilişkiler okuyayım demiştim kolaydır diye, bir baktım iktisada giriş :D bir sene tek ders için harç ödemiştim içime oturmuştu da geçtim :D

eski meslektaş adaylarımın hikayeleri beni meslekten soğutuyor yahu hehe

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Abi belki senin okuldan bir arkadasin cizmis olabilir bu karikaturu...hehehehehehe

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Nasıl girdin dersen fen bölümüne babamın zoruyla, nasıl bitirdin dersen ne sen sor ne ben söyleyeyim dedemin yaptığı 3,5 yıl askerlik hizmetinden daha zorduhehe
Benim İş Karışıktı Okulun Açılmasına Bir Hafta Kala Karambole Geldi :D
:yer olurdu, oldu :D bence renkli çıktısını al, sakla bunu serhan ileride çoluk çocuğa gösterirsin mirasın olur :D
hehe hehe hehe
Değişmez Değişemez hehe
Abi belki senin okuldan bir arkadasin cizmis olabilir bu karikaturu...hehehehehehe
Yok Bizim Okuldakilerde Böyle Karikatür Çizicek Kafa Yoktu hehe hehe