Ön cam düşmesi artık yaptırmaktan sıkıldım bu 3. oldu Kesin bir çözümü yok mu ?

abidig

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araç modus ama clio ve bir kaç modelde bu sıkıntı varmış.2 kere ön cam düştü yaptırdım.Şimdi de diğer taraftan ön cam yine düştü.Bunun kesin kurtulma yolu yokmudur ? İyi bir ustaydı yaptırdığımda , parçasınıda değişti ama şimdi öbür taraf düştü,arkadaş kapıyı hızlı çarpınca düştü ilkini sanırım 100 tl civarı yaptırmıştım.İçinde basit bir plastik parça var o kırılıyor sürekli .Kasko var ama hasarsızlığı bozduğumada değmez.Gerçi 100-200 vere vere kasko nunda bir anlamı kalmadı.:)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
camı kırın hafiften kasko şirketine gidin expert bi rapor tutsun sonra serviste ücretsiz ön cam değişimi yapsınlar en azından daha düzgün yapılır :eyv kaskosu olan her aracın yılda 1 ön cam hakkı var :eyv hemde kasko bozulmuyor

abidig

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camı kırın hafiften kasko şirketine gidin expert bi rapor tutsun sonra serviste ücretsiz ön cam değişimi yapsınlar en azından daha düzgün yapılır :eyv kaskosu olan her aracın yılda 1 ön cam hakkı var :eyv hemde kasko bozulmuyor

faydalı bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim.Peki bu tramer kayıtlarına geçiyor mu , servisler bu şişirip mi yansıtır.Çünkü bugün bir tanıdık aracılığı ile çok uyguna yaptırdım ama bir daha olursa öyle yapayım.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
faydalı bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim.Peki bu tramer kayıtlarına geçiyor mu , servisler bu şişirip mi yansıtır.Çünkü bugün bir tanıdık aracılığı ile çok uyguna yaptırdım ama bir daha olursa öyle yapayım.
yani 2-3 sene önce bizim başımıza geldi mıcır geldi cama çatladı 1-2 cm bişeydi expert foto çekerken görünsün diye biraz daha büyüttü ve fotoyu çekti sonrasında ücretsiz değişim oldu ve kaskoya yansımadı ama tramere yansırmı bilmiyorum fakat yansımaz gibime geliyor sonuçta kaskoyu bozmuyor ama yinede bi sorgulatmak lazım
edit: az önce baktım tramerde herhangi bişey çıkmadı :eyv tertemiz :)

Son düzenleme:

abidig

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani 2-3 sene önce bizim başımıza geldi mıcır geldi cama çatladı 1-2 cm bişeydi expert foto çekerken görünsün diye biraz daha büyüttü ve fotoyu çekti sonrasında ücretsiz değişim oldu ve kaskoya yansımadı ama tramere yansırmı bilmiyorum fakat yansımaz gibime geliyor sonuçta kaskoyu bozmuyor ama yinede bi sorgulatmak lazım
edit: az önce baktım tramerde herhangi bişey çıkmadı :eyv tertemiz :)

teşekkürler bir daha kasko dan yaptırayım bende bari :)