ön cam taş geldi yardım lütfen

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 tl buyuklugunde 2 tane çatlagım oldu , artık mermı mı attılar taşmı geldi anlamadım 100 120 gibi giderken önumdekı arabayla aramıza rahat bır tır boyu varken pendık kartal istikametinde birden çat çut dıye ses duydum ve aynanın altında camın catladıgını gördum.

cam değişecek, cam değiştiren varmı nelere dikkat etmem lazım? yan sanayı orjınal durumları nedır.

teşekkürler.

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaskonuz varsa yılda bir defa değiştirme hakkınız var diye biliyorum.

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaskodan kayıpsız yılda bir cam değişimi hakkınız olması lazım bence onu kullanın, kasko anlaşmanıza bağlı olarak olabilecek en yüksek kalite olur en azından

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 tl buyuklugunde 2 tane çatlagım oldu , artık mermı mı attılar taşmı geldi anlamadım 100 120 gibi giderken önumdekı arabayla aramıza rahat bır tır boyu varken pendık kartal istikametinde birden çat çut dıye ses duydum ve aynanın altında camın catladıgını gördum.

cam değişecek, cam değiştiren varmı nelere dikkat etmem lazım? yan sanayı orjınal durumları nedır.

teşekkürler.

Kasko genelde yan sanayi urunlere yonlendiriyor anlasmali oldugu firmalara. Eger on camda sensor varsa servisle konusup ona gore hareket edin bence. Yan sanayi camdan sorun yasamayan oldugu gibi sorun yasayanlarin sayisi da az degil.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaskonuz var ise kaskodan ücretsiz 1 kereye mahsus yapılan değişimi talep edebilirsiniz. Bu talepte, yan sanayi ürünler kullanıyorlar maliyet açısından dolayı. O nedenle kaskonuzun karşıladığı miktarın üzerine farkı koyup serviste orijinal cam taktırmanızı tavsiye ederim. Yan sanayi ürünlerde yansıma problemleri yaşanıyor güneşte ve bu da görüşü bayağı engelleyebiliyor.

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorumlarınız için teşekkur ederim, kasko yu arayıp durumu öğreneyım orjınal de direticem.

kazasız belasız sürüşler dilerim

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Geçmiş olsun, Allahım beterinden korusun, kollasın.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. er.tansel ve myaman ın dediği gibi sigorta şirketleri yan sanayiye yönlendiriyor. Ben 2 sene önce kaskodan ön camı değiştirmek istediğimde Sompo Japon orjinaliyle değiştiriyordu. Taktırmışken üzerine para ekleyim atermik cam taktırayım dedim bulamadılar yine orjinal düz camı taktırdım, herşeyi kasko karşıladı. Ama önceki sene öğrendim ki artık orjinal yerine yan sanayi olarak klozda belirtiyorlar. Orjinal taktırmak isterseniz ise aradaki fiyat farkını ödüyorsunuz. Klozda mutlaka belirtir.

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaskoyu aradım,camla alakalı birim numaramı aldı arayacaklar bilgi verecekler beklıyorum şuan.yorumlarınız verdiğiniz bilgiler için teşekkurler

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaskomda orjınal cam degısıklıgı yokmus yan sanayı 1 adet hakkım varmış, fıyat farkını verırsem orjınal takabılıyormusum, 1000 tl cıvarı fark varmış net rakam camı gordukten sonra verebılıyorlarmıs, deger mi sizce?