Ön Camlar Hafif Acikken Tit Tir Titreme Sorunu

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba degerli arkadaslar.Baslikta da belirttigim gibi ön camlari hafif araladigimda camlar zir zir titreme yapiyor..Bugun havalar guzel camlari acip bir hava alayim dedim va yarim actim.Kalkislarda farkettim mi titreme ve ses yapiyor..
Sorunu yasayan ve cozen veya neden kaynaklandigi hakkinda bilgi sahibi olan var mi acaba?
Cam fitilleri?
Cam krikosu?
Camin ray sistemi? V.s

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba degerli arkadaslar.Baslikta da belirttigim gibi ön camlari hafif araladigimda camlar zir zir titreme yapiyor..Bugun havalar guzel camlari acip bir hava alayim dedim va yarim actim.Kalkislarda farkettim mi titreme ve ses yapiyor..
Sorunu yasayan ve cozen veya neden kaynaklandigi hakkinda bilgi sahibi olan var mi acaba?
Cam fitilleri?
Cam krikosu?
Camin ray sistemi? V.s

Ayni sorun bende de mevcut her bakimda soracagim servise unutuyorum. Onceleri sag onden ses geliyordu şimdi biraz biraz sol taraf başladı. Bir de sofor cami tam acikken tek tikla kapattiginizda cam tamamen kapandiginda sanki hala yukari cikmaya çalışıyor gibi ufak ufak gicirtilar geliyor. Tekrar tek tik kapamaya basinca susuyor.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam krikoları sıvı gres ile yağlanirsa ses kesilir.döşemeyi sökün beyaz koruyucuları sökün işlemi yapın

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam krikoları sıvı gres ile yağlanirsa ses kesilir.döşemeyi sökün beyaz koruyucuları sökün işlemi yapın
Aykut bey merhaba. Camin calismasinda asansorunde,acilip kapanmasinda bir sikinti yok..Cam yari acikken saga sola titreme var..krikoyu greslemek bu titresimi onleyecek mi? Emin olamadim

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cam fitillerine silikon sprey sıkıp deneyin fitiller eskiyince kasma yapıyor.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut bey merhaba. Camin calismasinda asansorunde,acilip kapanmasinda bir sikinti yok..Cam yari acikken saga sola titreme var..krikoyu greslemek bu titresimi onleyecek mi? Emin olamadim

aynı problemi bu şekil çözmüştüm. Şansınızı deneyin.

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman beyaz koruyucular kapı pano contası diye geçer. Onlar sökülürken genelde yırtılır yada geri iyi yapışmaz. Sonra su alabilir oradan zaten amacıda toz ve su girmemesi . Söktünten sonra ya geri takınca su geçirmeyeceğinden emin olun. Çünkü benim başıma geldi. Kaportacı orayı sökmüş ama geri iyi yapıştımadığı için araba su almıştı kendim bulmuştum su aldığı yeri.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman beyaz koruyucular kapı pano contası diye geçer. Onlar sökülürken genelde yırtılır yada geri iyi yapışmaz. Sonra su alabilir oradan zaten amacıda toz ve su girmemesi . Söktünten sonra ya geri takınca su geçirmeyeceğinden emin olun. Çünkü benim başıma geldi. Kaportacı orayı sökmüş ama geri iyi yapıştımadığı için araba su almıştı kendim bulmuştum su aldığı yeri.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Oncelikle cam fitillerine slikon sprey deneyecegim..kapi panosunu komple sokup ugrasacak kadar rahatsiz etmiyor..arkadasin da dedigi gibi geri takarken yanlis bir islem sebebiyle bu sefer de su aliyor diye dert yanarim.. varsin tikirtasin su alacagina :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İslemi yaparsaniz sonucu paylasir misiniz ona göre yapayim ben de.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İslemi yaparsaniz sonucu paylasir misiniz ona göre yapayim ben de.

Bu ara yagmur mevsimi bulundugum sehirde..havalar duzeldiginde uygulayacagim..sonucu paylasirim tabi