Ön disk fiyat ve tavsiye

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba, bu feredoyu nerden temin edebilip taktırtabilirim?2016 clio gt line aracım.yardımınızı rica ederim.

digiogi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ferodo kullanıyorum ve çok memnunum. Orijinali ile neydi o çektiklerim,sesi ayrı dert, çizilme ve erken bitme ayrı dert.Hele simsiyah balata tozu sanki jantları boyamışım gibi.

Balata tozu benim de tüm jantlara yapışıyor. Ferodo diskler ile böyle bir problem kalmadı mı hocam? Biraz bilgi verebilir misiniz fiyat nedir nerede nasıl yaptırdınız şeklinde.

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Balata tozu benim de tüm jantlara yapışıyor. Ferodo diskler ile böyle bir problem kalmadı mı hocam? Biraz bilgi verebilir misiniz fiyat nedir nerede nasıl yaptırdınız şeklinde.

Bende Ferodo disk ve balata ile bu sorunlar kalmadı yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve memnunum. Bir internet sitesi üzerinden sipariş vermiştim parçaları disk ve balatayı yılbaşından önce 245 küsüre almıştım.

digiogi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Ferodo disk ve balata ile bu sorunlar kalmadı yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve memnunum. Bir internet sitesi üzerinden sipariş vermiştim parçaları disk ve balatayı yılbaşından önce 245 küsüre almıştım.

2 disk 2 balata 245 çok iyiymiş hocam. Montajı kaça mal oluyor bunların? Vallahi bıktım jantlardan toz silmekten.

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 disk 2 balata 245 çok iyiymiş hocam. Montajı kaça mal oluyor bunların? Vallahi bıktım jantlardan toz silmekten.

Bencede çok iyi hocam ve gerçekten orijinallere göre çok memnunum.İşçilik ben hep gittiğim ustaya 50TL vererek halletmiştim.

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,2017 çıkışlı gtline var bende.arka kampanalar acayip ses yapıyordu.Servisde bu sesin normla olduğunu sölediler, araştırmalarım sonucu tozdan kaynaklandığını öğrendim.Ümraniye sanayide polatoğulları var.orda 20 tl ye temizleyip mükemmel hale getirdiler.Ayrıca ferodo ve bosch marka üürnler kullanıolar sadece.işçilik dahil 200 tl ye bu işi hallediyolar.Şiddetle tavsiiye ederim.

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,2017 çıkışlı gtline var bende.arka kampanalar acayip ses yapıyordu.Servisde bu sesin normla olduğunu sölediler, araştırmalarım sonucu tozdan kaynaklandığını öğrendim.Ümraniye sanayide polatoğulları var.orda 20 tl ye temizleyip mükemmel hale getirdiler.Ayrıca ferodo ve bosch marka üürnler kullanıolar sadece.işçilik dahil 200 tl ye bu işi hallediyolar.Şiddetle tavsiiye ederim.

Hocam canini sikmak istemem ama o ses 5 bin Km sonra falan yine baslayacak ve seni sinir etmeye devam edecek tecrubeyle sabit.
Sirf bu sesten dolayi arkalari disk yapma isini arastiriyorum

serkantuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trw disk ve balata

trw disk ve balata işçilik dahil 400 tl sizce fiyat nasıl. Yarın değişitiricem. Eğer daha uyguna daha iyi varsa söyler misisnz