Ön sol sağ cam yagmurlanma buhulanma dikiş ayna görüşü bozulması

Binali58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a arkadaşlar yağmurlu havalarda cam dıstan yagmur yedikten sonra indirip kaldırınca rüzgarında etkisiyle görüş kalitesi buzlandırılmıs cam gibi oluyor yagmur butun camı kaplıyor dikiş aynalar gözükmücek hale geliyor resimler ektedir clio4 te bu sorunu yasıyan var mı aranızda yada bi çözümü olan

Radagast

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimleri ben goremedim ayrica ayni sorun bendede var yagmur yaginca sag ve sol dikiz aynalarina hakimiyetim 0 oluyor hatta bir keresinde kaza yapiyordum. Nasil bir cozum bulabiliriz bilmiyorum

Binali58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimleri yüklüyemedim sistem kabul etmiyor bir türlü yagmurlu havalarda özellikle icten nem ve buhar dıstanda yagmur camı perde gibi kaplıyor cok ilginc bir sekil alıyor. Arac 2015 model

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimleri yüklüyemedim sistem kabul etmiyor bir türlü yagmurlu havalarda özellikle icten nem ve buhar dıstanda yagmur camı perde gibi kaplıyor cok ilginc bir sekil alıyor. Arac 2015 model

Resimleri bir linke yükleyip paylaşabilirsiniz. Bende çok olmadı. Aracı hala çok kullanmış değilim. Henüz başıma gelmemiş olmadığı gelmeyeceği anlamına gelmiyor.

Binali58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu clio 4 ise hersey gelebilir başa