Ön Takım Ses Sorunu

gbale6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Z rotları değiştirdim ve bahsettiğim ses sorunu ÇÖZÜLDÜ.
Lakin araçtan yine benzer bölgelerden gelmekte olan başka seslerde var ilerleyen süreçlerde onlarıda
halletirebilirsem eğer tekrardan konuya cevap yazarım
iyi forumlar

mslck

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba, Son durumunu nedir aracınızdaki ses olayları konusunda ? alttan gelen benzer bir ses için bende bugün rot balanscının birine gittim, tahmin ettiğim z rotlar iken direksiyon kutusu çok bozulmuş dedi. Arabada z roltlrdaki gibi bir lok lok sesi geliyor inceden. Ama direksiyonda ne boşluk ne de titreşim vs herhangi birşey yok.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba, Son durumunu nedir aracınızdaki ses olayları konusunda ? alttan gelen benzer bir ses için bende bugün rot balanscının birine gittim, tahmin ettiğim z rotlar iken direksiyon kutusu çok bozulmuş dedi. Arabada z roltlrdaki gibi bir lok lok sesi geliyor inceden. Ama direksiyonda ne boşluk ne de titreşim vs herhangi birşey yok.
Amortisör takozu ve bilyası kontrolü yaptırın. En son amortisör baktırın milinde boşluk varsa her gaz ve frende lak luk vurur.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Benzer ses bende de olmuştu z rot değişince duzelmisti.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
 iPhone'umdan gönderildi.

duhanzs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar selam bende de 2011 fluence var daha alalı 3 ay oldu yapmadık ıslem kalmadı. sımdı de sesler cıkmaya basladı on takım sag sol lastık gb hıssedıyorum
her cukur yada bozuk yolda sankı kadınların kolundakı bılezık sesı gb şıkırdama yapıyor.

bu ılk aldıgım zaman yoktu. tatıle ıstanbul fethıye yaparken de ızmır otobanda baya dınledım arabayı yoktu. acaba rot başları vs gıbı bır sey mıdır?

selman68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar selam bende de 2011 fluence var daha alalı 3 ay oldu yapmadık ıslem kalmadı. sımdı de sesler cıkmaya basladı on takım sag sol lastık gb hıssedıyorum
her cukur yada bozuk yolda sankı kadınların kolundakı bılezık sesı gb şıkırdama yapıyor.

bu ılk aldıgım zaman yoktu. tatıle ıstanbul fethıye yaparken de ızmır otobanda baya dınledım arabayı yoktu. acaba rot başları vs gıbı bır sey mıdır?

Benzer ses bende de var sorun balatadan geliyor balata kalipere tam oturmadığından az bir titreşimse cıngır cıngır ses yapıyor