ön tampon

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar benim ön tampon yan sanayi imiş bana çıkma orjinal ön tampon lazım kaç lt dir acaba onu da değişeyim çünkü salıyor aşağı tamirat gördü ya orjinal bir tampon bilen yada satan bulan bağış yapacak bir arkadaş arıyorum
boya kodu 941 olan varsa ondan kurtarmış olur en azından
yardımcı olabilecekmisiniz
kaç tl fiyatları bilen varmı

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbul anadolu yakasında nereyi tavsiye edersiniz nereye bakayım bizim araçların çıkmacısı nerde çoktur bilen telefon falan varmı arayıp fiyat alalım tamponu güzelleştireyim çakma işi sevmedim ben boşa 150 tl verip tamir ettirmişim bir tane çıkmacıya sordum 150 tl içi dolu dedi sadece kargo ve boya işi canımı sıktı 150 iyi fiyat tam olarak olsaydı alacaktım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön tampon neden ayrık duruyor neyi kırık bunun acaba canımı sıkıyor çıkmamı bulsam tamir mi etsem amlamadım çıkma 150 tl tamir en az söküp takmaya 50 tl istiyorlar tamirde var 80 i bulur

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
minareyi çalan şeytan kılıfını uydururmuş....
ben hiç duymadım yan sanayı tampon olduğunuz...

kliplerini kırmışlardır takarken veya tam oturtamamışlardır.

muslumm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kuş serisinin tomponu eyer yan sanayi olursa yerine aturmuyor eski orjinalden daha kötü duruyor.ama 19 ların yan sanayisi varmı ki boyalı olduğu için.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kuş serisinin tomponu eyer yan sanayi olursa yerine aturmuyor eski orjinalden daha kötü duruyor.ama 19 ların yan sanayisi varmı ki boyalı olduğu için.
Var siyah renkli plastik benimki tırnak kırıkmı ne ayrık duruyor onu da bitirsem lpg işletmesi var birde masraf olarak daha da son tövbe