Ön yolcu kapısı cızırtı sesi.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 19unda ön torpidoda büyük vitesle yavaşlayip kalkarken yapiyor tikir tikir ses bunu nasil keserim ne yapayim ben abilerim ne öneriniz olur sprey mi sakizmi yada başka ne olur yada böylemi gider

tıkır tıkır ses cama doğru olan yerden geliyordur büyük ihtimal. sesin yerini tam belirleyin.
camın ordan geldiği varsayım ile anlatayım.
2 seçeneğin var .

1. cam arasına görünmeyecek bir şekilde sünger sıkıştır.
2. torpido gözü söküldükten sonra elini uzatarak torpido ile şase arasına bez sıkıştır. ses kesilecek.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tıkır tıkır ses cama doğru olan yerden geliyordur büyük ihtimal. Sesin yerini tam belirleyin.
Camın ordan geldiği varsayım ile anlatayım.
2 seçeneğin var .

1. Cam arasına görünmeyecek bir şekilde sünger sıkıştır.
2. Torpido gözü söküldükten sonra elini uzatarak torpido ile şase arasına bez sıkıştır. Ses kesilecek.
eyvallah sağolasin

haydangeliphuyagidenyolcu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirme ve fikirler konusunda herkese çok teşekkür ederim. Başlığı actıktan sonra arabaya gidip bahsettigim konsolun kenarlarına baş parmağımla iyice bastırdım, bi kacta ufak yumruk darbesi yaptım ( soylemeye utaniyorum ama evet :) ) 1 haftadır tık yok, yinede musait olunca servise goturucem. O zaman bu konu hakkinda yine bilgilendirme yaparim :)

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzer bi ses benden geliyordu zırıltı sesi servis yakıt hortumuna izolasyn yaptı

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzer bi ses benden geliyordu zırıltı sesi servis yakıt hortumuna izolasyn yaptı ses kesildi