Opel İnsignia OPC-Hız sınırlaması iptal 270 km.

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Isınamadım gitti, bu araç güzel ama ne biliyim arka kısmın dar olması içinin basık olması tercihlerim dışına çıkartıyor. Bunları alıcak param olsa biraz daha zorlar 320d alır keyfime bakardım.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Isınamadım gitti, bu araç güzel ama ne biliyim arka kısmın dar olması içinin basık olması tercihlerim dışına çıkartıyor. Bunları alıcak param olsa biraz daha zorlar 320d alır keyfime bakardım.
320d konusuna tamamiyle karşı çıkıyorum :) insignia daki donanımları 320d ye koyduğun zaman; biraz daha değil baya bir zorlamalısn ki 320d alabilesin; ki chiplisi 320 dyi de zaten yiyor. Arkası basık araba olduğu doğru ancak 320d den geniş ve konforlu olduğu zaten belli. bagaj konusundada zaten 30-40 lt yakın ilerde insignia..

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
320d konusuna tamamiyle karşı çıkıyorum :) insignia daki donanımları 320d ye koyduğun zaman; biraz daha değil baya bir zorlamalısn ki 320d alabilesin; ki chiplisi 320 dyi de zaten yiyor. Arkası basık araba olduğu doğru ancak 320d den geniş ve konforlu olduğu zaten belli. bagaj konusundada zaten 30-40 lt yakın ilerde insignia..

Tercih meselesi, siz donanım seviyor olabilirsiniz ben ekonomi ve performans + arkadan itiş seviyorumdur. Şahsen donanımlı insignia olacağına baz ama 320d olsun. Chiplisi 320'yi yer doğru ancak 320'yi de yüklersek sonuç ne olur? Biri stock diğeri REMAP'lı bir araç karşılaştırmak mantık işi değil. İnsignia 2 ay kadar kullanma fırsatım oldu performansı güzel. Ancak kesinlikle ekonomik değil. Şehir trafiğinde o kg hacim ve turbo üçlüsü bana 9-10 hatta daha üst rakamları gösterdi. Burada da nerde kaldı 1.6 olması yada ekonomisi ? Alınır mı alınır, tamamen zevkler ve tercihler diyelim. Şu durumda iki aracıda alacak durumda olmadığım için problem yok. :)

orkhun

Bilgi Girilmemiş
1.6 turbosu les gıdıyor orduda bır abım de vardı ılle deneyelım deneyelım ::D 1-5 yapdım:D

mrcoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Insignia'lar oldukça kaliteli araçlardır;

13zy905.jpg