Orijinal Kriko Seti Almak İstiyorum

firat34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba. Aracımı ikinci el aldım. Alırken aklımıza gelmedi stepnenin kriko setine bakmak. Sağolsun satan arkadaş söylemedi ve setsiz sattı aracı. Şimdi orijinalini almak istiyorum. Kendi aracınızın içindeki kriko setinin fotoğrafını paylaşmak isteyen olursa sette neler lazım onu öğrenmiş olurum. Bildiğiniz gerçekten orijinal ürün satan yada farklı bir fikri olan var mıdır?

TRMuhammetAli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gidip isteyeceksiniz. Yoksa 200TL vermesini isteyin. Ben olsam dava bile açardım. İlla para vereceğim derseniz ya Sahibinden'e bakacaksınız yada onun gibi yerlere. Servis de satıyor ama 50TL etmeyecek hoparlöre 150TL fiyat biçen Reno servisi rahat 500TL ister kriko setine.

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin gibi bende ayni tongaya dustum. Lastik ve set icin servis bana 2000 tl fiyat verdi. Captur icin. Bende sahibinden comda sadece yedek orjinal ince olan lasstige 200 tlye aldim.

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba. Aracımı ikinci el aldım. Alırken aklımıza gelmedi stepnenin kriko setine bakmak. Sağolsun satan arkadaş söylemedi ve setsiz sattı aracı. Şimdi orijinalini almak istiyorum. Kendi aracınızın içindeki kriko setinin fotoğrafını paylaşmak isteyen olursa sette neler lazım onu öğrenmiş olurum. Bildiğiniz gerçekten orijinal ürün satan yada farklı bir fikri olan var mıdır?
Arkadaş gerekirse noter kanalından ihtarname ile talep edin. O araçtan alacağı üç kuruşluk stepne ya da kriko ile zengin olacağını zanneden ahlak fakirleri var ülkede.