Orijinal navigasyon açtırma

firat34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende touch manuel var. İcon 2018 otomatik alacağım lakin internette gördüğüm fotoğrafta navigasyon ikonu gözükmüyor. Araçta navigasyon aktif değil.Bunu orijinalini bozmadan nasıl açtırırım ve temelli mi açılır yoksa iki yıllık falan mı ücretini de bilen varsa çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

mhtsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acmiyolar kardesim bendede ayni sikinti var 2018 icon var navigasyon var ama imlec var harita yok. Yuklemiyolar orjinalde

mhtsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servissi ara konus istersen belki sizin orada yaparlar. Acikcasi sikinti olmasin die bende serviaten baska yere actirmadim.

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acmiyolar kardesim bendede ayni sikinti var 2018 icon var navigasyon var ama imlec var harita yok. Yuklemiyolar orjinalde
özelden yazarsanız ben açarım

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende touch manuel var. İcon 2018 otomatik alacağım lakin internette gördüğüm fotoğrafta navigasyon ikonu gözükmüyor. Araçta navigasyon aktif değil.Bunu orijinalini bozmadan nasıl açtırırım ve temelli mi açılır yoksa iki yıllık falan mı ücretini de bilen varsa çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
özelden yazarsanız ben açarım

mhtsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam otjinal dio yoksa haritayi yukle acilsin

omeryalcin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ,

https://renault.welcome.naviextras.com/

yukarıdaki siteye girip uygulamayı indirip flash belleğine FAT32 biçiminde format atıp test edebilirmisin ?

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araciniz dizel mi benzin mi, çünkü dizel touch araçlarda 2016 ve oncesinde ozellikle , navigasyon varken 2017 ve sonrasi benzinli touchlarda navigasyon yoktur

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araciniz dizel mi benzin mi, çünkü dizel touch araçlarda 2016 ve oncesinde ozellikle , navigasyon varken 2017 ve sonrasi benzinli touchlarda navigasyon yoktur
hocam her konuda insanlara yanlış bilgi veriyorsun.2019 ve sonrası araçlarda benzinli dizel,icon,touch farketmez navigasyon yoktur.daha öncesi araçlarda paket farketmeksizin navigasyon var.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam her konuda demissiniz baska hangi konuda yanlış bilgi vermisim biraz daha açar misin ?? Ve yanlis bilgi vermissem özür diler doğrusu ne ise düzeltmeye çalışırım her seyi doğru bildiğimi iddaa etmem, yukarda 2019 ve sonrası benzin diZel touch icon hic fark etmez naavigasyonsuz 2019 ve oncesi ayni sekilde hepsi navigasyonlu demissiniz simdi size 2 link atacam birisi 2019 model ama naviigasyonlu birisi 2018 model ama naviigasyonsuz resimleri açın sizin dediginizle ters çıkıyor hocam bana bunu açıklar misiniz( bunun gibi yuzlerce örnek var hocam )

Sıfır araba aldim almadan once bu durumu bayağı araştırdım 2012-2014-2017 yılında cikan Clio 4 pdf kitapciklarinin hepsini okudum mais genel merkezle de konuştum bana bu yukarda yazdigim bilgileri verdiler yani her model yılında her pakette olan bir özellik hepsinde olacak veya olmayacak diye bir sey yok dediler ama ozellikle dizel olan modellerin yuzde 95 inde benzinli modellerde ise genelde navigasyon olmadığını hatta buna yakin bir örnek olarak benzinli clionun dizel clioya gore bagaji adblue tankindan dolayı daha genis oldugunu bu yüzden ozellik anlamında Renault markasinda belli bir standar olmadığını söylediler benim aracın önceki model yilinda navigasyon varken benimkinde neden yok diye foruma da yazmıştım yani renaultun naviigasyon konusunda belirli bir standartı yoktur

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...z-2-adet-1.5-dci-otomatik-cli-814037459/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...z-2-adet-1.5-dci-otomatik-cli-814037459/detay