Orjinal gerigörüş kamerasi servis takiyo taktiran varmi

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araca takıldı görüntü vs. Güzel net 400 küsürlere takıldı.

Esvara24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Medya oynatıcı navigasyonda problem olmuyo inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serseri367

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
​sonuç olarak r-nav Lara takılabiliyor mu arkadaşlar

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkdaşlar bir sıkıntı yok zaten bu işlemi yapan yetkili servis herşey orjinal şekilde oluyor ben memnunum görüntüde güzel .

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geri görüş için program mı atıyorlar r nav a büyük ihtimal video oynatma işini de çözerker o zaman

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 15 kasımda sıfır aldığım clio 4 ikon dizel araca 350 tl ye taktırdım.Plakalığa taktıkları için sadece çamur ve kar yagışlı havalarda görün tü bulantılı oluyor.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gece karanlık dışında kamera güzel oda olucak o kadar yazılımla alakalı istesinler sistemde film koyar izletirler tamamen yazılımsal olay kamera baya işe yarıyor

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ücret biraz fazla değil mi sizce de video oynatma ücretsiz navigasyon oyun tema vs + kamera montaj 300- 350 yapılan program var menavrus bu uygulamayı yaptıran yada bilgisi olan var mı

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ücret biraz fazla değil mi sizce de video oynatma ücretsiz navigasyon oyun tema vs + kamera montaj 300- 350 yapılan program var menavrus bu uygulamayı yaptıran yada bilgisi olan var mı

Renoda 400 küsürlere olan bu fiyat kampanyalı indirimli fiyat yoksa cok daha pahalı burda amaç araç garanti dışına cıkmasın ve herşey orjinal fabrika cıkışlı olsun ben yan sanayi işlerini sevmiyorum araçda garanti yok ve yan sanayi yazılımları vs. Taktırmakda problem görmüyorsanız elbette daha ucuza daha cok işlem yapan cihazlar programlar mevcut .. bir sıkıntı olduğuda malımın arkasındayım derler ama bir sıkıntı olduğu zaman murun kırın ederler vs. vs. Benim kameranın dahi 3 yıl garantisi var 2 yıl sonra birşey olsa götürürüm yetkili servis değiştirir murun kırın etmeden farklar bunlar oluyor birde araç servis dışı el değmediği icin ikinci elde cok daha ön planda oluyor hayırlı günler herşey gönlünce olsun :)

Son düzenleme:

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara mais 2012 modellere takılmadığını söyledi