Orjinal İlk Sürüme Dönme

buraksoylu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar ;

2.el bir megane hb touch plus aldım. Kronik hata olarak aracım bluetooth ile telefona bağlanmıyordu. Bugün Renault MAİS'e götürdüm ve aracıma dışarıdan yazılım atıldığını belirttiler.

Bu yazılımda RS ekran açılışı , lastik basınçlarını gösterme , viraj içi aydınlatma gibi seçeneklerin aktif edildiği bildirildi.

Bu şekilde sürüm güncelleme yaptığımızda multimedya sisteminin çökebileceği ve elimizde kalabileceği belirtildi.

Çözüm olarak aracın ilk sürümüne döndürülmesi ve işlemin öyle yapılması gerekiyormuş.

Aracı ilk sürümüne nasıl döndürebilirim ?

Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu durumu göz önünde bulundurarak dışarıdan bakınca anlaşılacak hiçbir özellik değiştirmedim. Bende sadece Rsound ve hareket halinde video oynatma özellikleri açık.
Ayrıca bu yazılım güncellemesini kendin de yapabilirsin şuanda sürümün nedir? En son çıkan sürüm ile karşılaştırarak kendin güncellem yapabilirsin diye düşünüyorum.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar ;

2.el bir megane hb touch plus aldım. Kronik hata olarak aracım bluetooth ile telefona bağlanmıyordu. Bugün Renault MAİS'e götürdüm ve aracıma dışarıdan yazılım atıldığını belirttiler.

Bu yazılımda RS ekran açılışı , lastik basınçlarını gösterme , viraj içi aydınlatma gibi seçeneklerin aktif edildiği bildirildi.

Bu şekilde sürüm güncelleme yaptığımızda multimedya sisteminin çökebileceği ve elimizde kalabileceği belirtildi.

Çözüm olarak aracın ilk sürümüne döndürülmesi ve işlemin öyle yapılması gerekiyormuş.

Aracı ilk sürümüne nasıl döndürebilirim ?

Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

Telefonunuz hangi işletim sistemi. İos yada android gibi?