Orjinal jant satanlar

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş hepinize hayırlı hafta sonları. Aracımızdaki orjinal jantlarınızı değiştirmek istediğinizde lütfen jantcılara yahut lastikçelere satmayınız. Öncelik buradan bizlerle paylaşınız. Çünkü sizen 400-500 tl gibi cüzi rakamlara alıp biz orjinal jant almak isteyen kişilere 1000-1500 tl arası faiş fiyatlar ile satıyorlar.
Elinde orjinal takım olarak sökülmüş 16 jantı olan fluence kullancı arkadaşlarım lütfen benimle irtibata geçin. İlk müşteriniz benim. Business fluenceme orjinal jant almak istiyorum.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Recebim inşallah hayırlısı olur ve istediğin jant ı bulursun benimde aklımda zaten için rahat olsun :eyv

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah abi, ilan güncel arkadaşlar

padaroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş bence orjinali beklemene gerek yok. Cms marka bir jant almak mantıklı olur bence ortalama 800 tl gibi fiyatı var.

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende biraz orjinallik hastalığı var. satan olursa seve seve alırım 16 jantlardan. varmı tavsiye edeceğiniz orjinale yakın jant modelleri satan bir yer

seyfettinuye

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Evet arkadaşlarim bende 16 jant ariyorum orjinal satacak olursa bende almayi düşünüyorum

safak07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jant modelinin fotoğrafını koyarsanız ne model aradığınıza göre Antalya'dan yardımcı olurum arkadaşlarım..??

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım merhaba. ilgin için teşekkür benim aradığım jantlar bunlar
attachment.php
attachment.php

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
bende biraz orjinallik hastalığı var. satan olursa seve seve alırım 16 jantlardan. varmı tavsiye edeceğiniz orjinale yakın jant modelleri satan bir yer

Reklam gibi algılamayın ama kliksa ya bir göz atın güzel jantlar var.

Aşağıdaki tablodan lastiğinize uygun jant genişliği seçebilirsiniz.

aoanl7.png

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üsta saolasın biliyorum o siteyi ama dediğim gibi bende orjinallik hastalığı var. adminlerimizden murat karahan abimiz saolsun replikasını buldu istediğim modelin en kötü ihtimal onu alacağız