Orjinal Park Sensörü.!

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Arkadaslar fabrikadan gelen orjinal park sensorunu sonradan taktirmamiz mumkunmu acaba ? Acma kapama tuslu sekilde ?
servis bunu yapabilirmi varmı bilgisi olan ? yada mesela araca konfor paket şuanda ekletmek mümkünmü kol doyama ve park sensörü şeklinde ?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekletilirde fazla maliyeti olur .

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste çok fazla olur dışarıdan alıp taktırabilirsiniz. Scenic in orjinal sensörlerin 2 tanesi arızalı ve serviste sadece 2 tanesine 300 tl + işçilik istediler.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlara katılıyorum dışarda yaptırmak daha mantıklı ve kol dayamada öle hem mantıklı hemde daha iyisini yaptırırsınız.

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste orjinal tuslu sekilde yaptirma sansiniz yok. Maliyetini gectim orjinal sekilde elektrik tesisati cekilecek sonra o kablolar mevcut soketlere monte edilecek vs parayla yaptirmaya kalksaniz kimse ugrasmaz ki o paraya bir takimda jant alirsiniz disarida extradan. Kol dayama sonradan disarida yaptirmak daha iyi keske orjinalden olmasaymis. Asiri kullanissiz kisa ve rahatsiz edici.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetkili serviste yapılabiliyor kardeşim ama iyi bir usta lazım ona tesisatını çekebilecek oda tuzlu olur yalnız.

whitenights

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben serviste yaptırcam 10000 bakımda acenteden hediye aldım çünkü

whitenights

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neden ki?Çıkma almayacağım acente verecek orjinal yedek parça.Reno servisinde takılacak.Acenta kendisi dedi zaten çıkmalarda yada başka markalarda renk tutmuyormuş.Ben sana hediye vereyim dedi... Sorun ne peki :)

darkmessenger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neden ki?Çıkma almayacağım acente verecek orjinal yedek parça.Reno servisinde takılacak.Acenta kendisi dedi zaten çıkmalarda yada başka markalarda renk tutmuyormuş.Ben sana hediye vereyim dedi... Sorun ne peki :)

Takıldıgı zaman orjinal park sensörlü bir araçla yan yana koy anlarsın :D