Orjinal teybi bozmadan seste iyileştirme mümkün mü?

gurkanoner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar arkadaslar bende gecenlerde 2010 model fluance dınamık modelını aldım bu aracımdan once aurıs 2007 model vardı bu aracıma gore ses cok daha kalıtelı ve ıyıdı en azından eskı duydugum kadar bır ses olsaydı ıyıdı ama banada ses sıstemının yolu gozuktu gıbı normal bır hoporlor alsak kesmeyecek kapılarda 13 luk kolonlar var 16 yukseltıldıgınde camın motoruna zarar vermezmı ? bırde bu ses sıstemı yaptıralım orjınal teyp kalsın yalnız o aux gırısını usb de cevırırler mı acaba ?[h=3][/h]

anidem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal teyple ses sistemi yapılabilir değilmi?anfi mid falan takılır diye düşünüyorum?varmı aramızda aracına teybi bozmadan bu tip bişeyler yapan

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yaptirdim. Teyp arkasina bi giriş takiyorlar ve sorunsuz oluyor. Eskiden 24 ile dinlerim şimdi 10 seslerde araba resmen oynuyor....:))))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoparlör orjinal boyutunu bence bozmadan mid li Pioneer takıla bilir yada tercihinizi göre bi marka.. anfiye de bağladınmı olay biter

anidem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
size maliyeti ne oldu ve hangi ürünleri kullandınız madem yaptıran biri var tavsiye almak faydalı olur.

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben boyutları bozmadan mid li Pioneer 4 kapıya taktı. Jameson anfi çift Bobinli wofer taktı. Kablolar Teyp arkası tüm hopörlör girişlerini bağlamak için küçük bir parça toplamda el emeğiyle beraber 800 tl mal oldu. Sıkıntısız şu an ve süper sonuç aldım. Bunu megane 3 sportourer uyguladım. Fluence uygulamayı düşünüyorum. Ondan binip flu binince fark bariz ortada...

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada orjinal tweeter varsa anfiye bağlanacağını için araya direnç taktirmayi unutmayın

buksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal teyp çıkışı 32 walt diye biliyorun normal bir Pioneer teyp çıkışı 50 walt çevirici yardımı ile orjinal teyp üzerinden bozmadan amfi bağlanabilir önerim çevirici için paradan kaçmayın kaliteli alın beyinli araba sonuçta zarar görebilir araçların tek eksiği bass desteği 30 cm bi bass ve 1 takım amfi destekli twetter işinizi fazlası ile görür bence iyi forumlar