Orjinal teyip aux cıkışı

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjınal teyipte megane 1 2001 model aux cıkışı takıp mp3 dinleyen usb takan yada başka teyip takıp direksiyondan kumanda eden frekans ekranını kullana bilen varmı nasıl oldugunu paylaşabilirmi

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kol kullanılıyor ancak ekran olmuyor diye biliyorum bende de kaset çalar var bende ekranı kullanmak istiyorum ancak olmuyormuş, ancak çakmaklığa takılan şeylerle radyo frekansı ile istenilen şarkı çalınıyormuş ve birde bir aparat ile bu girişler orjinal teype bağlı olarak kullanılıyormus.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ve ekranı çalıştıran bir adet buldum alpine nin ct 178bt diye bir şey 1000 tl aparat ta lazımmış 500 tl imiş

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yeni alacağınız teybin zaten ekranı var onu direk kullanabilirsiniz. Direksiyon kumandasının da aparatını Kolega35 kardeşimiz kendi emekleri ile yapıyor ve oldukça uygun fiyata veriyor. Ben şu an öyle bir teyp ve o aparatı kullanıyorum. Oldukça da memnunum. Hoparlörler kaldı değiştireceğim sadece. Onuda Burak kardeşim gönderdi aslında ama bir türlü havayı ayarlayıp takma fırsatı bulamadım. Takacağım ve onun videosunu çekip forumumuza yükleyeceğim inşallah.:eyv

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ve ekranı çalıştıran bir adet buldum alpine nin ct 178bt diye bir şey 1000 tl aparat ta lazımmış 500 tl imiş

1.5 milyar ona vereceğime
arabayı değiştiririm o paraya
:))))))))))))

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjınal teyipte megane 1 2001 model aux cıkışı takıp mp3 dinleyen usb takan yada başka teyip takıp direksiyondan kumanda eden frekans ekranını kullana bilen varmı nasıl oldugunu paylaşabilirmi
audio digital system usb player al...öyle bişeydi ismi galiba

araban 2001-2002 megane ise ve hoparlörün orjinalse ve satıyorsan alabilirim.

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araba orjinal de hoparlörü bilmiyorum sony yazıyor satlık deyil 2001 model beyaz

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakki abimde dogru soluyor begnmezsen de eskiyi takarsin mantikli ve simdi kol uyumlu teyplerde var piyasada zaten

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
araba orjinal de hoparlörü bilmiyorum sony yazıyor satlık deyil 2001 model beyaz

orjinal ses sistemini bozmuşlar o zaman....audio digtal systm orjinal ses sistemi ile super çalışıyordu.
o sonyler monyler hikaye...
ben 3-5 senedir ses sistemiyle uğraştım...
5-7 bin kadar para rahat harcadım.....

sana tavsiyem:
kenwood teyp 200-300tl
pioneer ts-177 : 170tl
(o yırtık önemli değil)
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...r-ts-177-mid-takimi-cok-temiz-200242931/detay
bir de buradan kolunu çalıştıran apart yaptırırsın...

sonra mid takımını ama
4 çıkışa bağlatacaksın.
önlere twetterları
arkalaaa midin hoparlörünü yani...

bu şekilde super ses alırsın....
sen yapmazsan da arkadaşlar yapsın...bi dua etsin yeter bana:eyv

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal ses sistemini bozmuşlar o zaman....audio digtal systm orjinal ses sistemi ile super çalışıyordu.
o sonyler monyler hikaye...
ben 3-5 senedir ses sistemiyle uğraştım...
5-7 bin kadar para rahat harcadım.....

sana tavsiyem:
kenwood teyp 200-300tl
pioneer ts-177 : 170tl
(o yırtık önemli değil)
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...r-ts-177-mid-takimi-cok-temiz-200242931/detay
bir de buradan kolunu çalıştıran apart yaptırırsın...

sonra mid takımını ama
4 çıkışa bağlatacaksın.
önlere twetterları
arkalaaa midin hoparlörünü yani...

bu şekilde super ses alırsın....
sen yapmazsan da arkadaşlar yapsın...bi dua etsin yeter bana:eyv

allah razı olsun abim bilgi içinde çok faydalı olmuş fakat benim bir sorum var abim sana bende clio 2 orjinal teybi var arkalara mid bas hoparlör aldım bağladım sıkıntısız çalışıyor şimdi önleri ve değiştirmek isityorum aynı serinin ayrılmışı fakat bana teyp kaldırmaz diyorlar kaldırıp kaldırmadığını nasıl anlayabiliriz