Orjinal teyp sorunu

HasanTahsinKOÇLAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkdaslar merhaba.aksam teyp çalişir vaziyette otoparka gelip kapatip gittim..sabah işe gidecegim zaman teybi açtim işiklari yaniyor göğüslükteki ekrandada görüntü var kanal geçişi yapiyor.lakin tik ses yok.hicbir radyodan ses gelmiyor.cd düğmesine bastigimizda çikan bip sesi dahi yok.durup dururken ne olmus olabilir.karistirdim ama çözüm bulamadim.basina gelen yada çözüümünü bilen arkadaslar yardimci olabilirmisiniz ?

mtyucel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başıma benzer bir durum gelmişti. Ön taraftan teybi çıkarın. Önündeki küçük deliklerden aynı anda baskı uygulayarak çıkartabilirsiniz. Arka taraftaki soketleri çıkartıp takın düzelir. Teyp kodunuz var ise giriş yapıp açabilirsiniz.

Ankara / 2007 model 1.5 dci Megane II Expression Faz II Hatchback

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence de teybin enerjisini kesin. Sonra tekrar bağlayın. Ortam ısısı çok düşmüşse yapabilir.

HasanTahsinKOÇLAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teybi nasıl sökebılırım. ?

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teybin dört taraflı köşelerinde bulunan deliklere çöp şiş veya saatçi tornavidaları takarak dışa doğru hafif bastırarak kendinize çekin. Kolay gelsin.

mtyucel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydaa, oldu mu şimdi [emoji38] Soketi çıkarıp takınca düzeliyordu. Direksiyon kumanda kolu çalışıyormu bari. Orjinal teybin ön yüzü soyulmamış ise talibim ona [emoji12]

Ankara / 2007 model 1.5 dci Megane II Expression Faz II Hatchback

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 lerin heryeri elektronik , size tavsiyem orjinal teyp bulup talmanız . Sahibinden de uygun fiyata 2. El teyp bulursunuz

bilge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teybi sökemediysen eğer aküyü söküp takıncada düzelirdi diye düşünüyorum. Yeni teyp almana gerek kalmazdı

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar
Fluence aracımda yaklaşık 2 aydır yaşadığım bu sorunu bugün elektronikciye giderek hallettim.
Çok yere yazılmış sorulmuş ama malesef çözenler çözümü paylaşmamış.
Benim sağ 2 hoparlör patlak çıktı. Bu yüzden teyp sesi kesiyormuş.