Ortalama yakıt rekorumu kırdım

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerçekten iyiki clio 4 almışım diyorum

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet iyi değerler Bursa yolculuğumda 110km sabit hızda 3.3 lt ile100 km yol aldım clio 4 yakıt tüketiminde cidden devrim yarattı

Kazasız cezasız sürüşler dilerim..

SAMSUNG S4 64 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi
dci motor bu:eyv benim fulence çok özenerek kısa bir süre şehir ışı 3.6 gördüm ama kalıcı olmayacak bir değerdi çünkü sürekli öyle kulanmaya sabrım yetmez:)
gerçekten iyiki clio 4 almışım diyorum
güzel değerler maşallah. rodaj süresi sonunda motoru biraz açmanızı öneririm sürekli böyle kullanımla motor sağırlaşabilir:)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tutmayın beni ağlıycam qw1
Çiğdem Hocam

Sizin pasaklıyı alırım üstede 26 bin tl borcunuz olur bu özel indirimide birtek size yapıyorum yalnız hehe

dci motor bu:eyv benim fulence çok özenerek kısa bir süre şehir ışı 3.6 gördüm ama kalıcı olmayacak bir değerdi çünkü sürekli öyle kulanmaya sabrım yetmez:)
Kesinlikle abi bir yere kadar sakin kullanım tabi fluancemızada MaşAllah iconcanıma kafa tutuyor yavrii :D

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle abi bir yere kadar sakin kullanım tabi fluancemızada MaşAllah iconcanıma kafa tutuyor yavrii :D

SAMSUNG S4 64 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi[/QUOTE
yol dümdüzdü, klima kapalı 2 kişiydik ve iyice kastım 3.6 yı gördük nihayetinde:) e sonrasında hakkını verdim tabiki 5 lere yaklaştı :D

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
sağolun arkadaşlar araç 1.2 benzinli :)

benimde 1.2 benzinli joy. 1000 km yaptım izmirdeyken ama en son 7.1/100 gördüm yol bilgisayrında ama genelde şehir içinde kullandım. vitesi de göstergeye göre değiştirdim ama ben mi kullanamadım acaba :))

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Çiğdem Hocam

Sizin pasaklıyı alırım üstede 26 bin tl borcunuz olur bu özel indirimide birtek size yapıyorum yalnız hehe

ah eksik olma :aytuğ ben sesimi çıkarmayayım pasaklımın yediğine içtiğine :D zaten yakıtı ölçtüğüm her gün, 2 şer dolmuş, taksi vb her halukarda pasaklı ucuza götürüp getiriyor diye teşekkürümü ediyorum ama sizleri görünce ağlayasım geliyor işte 12 3 maşallah diyeyim yine de! :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
benimde 1.2 benzinli joy. 1000 km yaptım izmirdeyken ama en son 7.1/100 gördüm yol bilgisayrında ama genelde şehir içinde kullandım. vitesi de göstergeye göre değiştirdim ama ben mi kullanamadım acaba :))

bence süper rakamlar :D clio 3 1.2 istanbul trafiğine göre yani:) açık yolda ve 90 la gidebilince ciddi düşüyor ortalama:)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ah eksik olma :aytuğ ben sesimi çıkarmayayım pasaklımın yediğine içtiğine :D zaten yakıtı ölçtüğüm her gün, 2 şer dolmuş, taksi vb he

her halukarda pasaklı ucuza götürüp getiriyor diye teşekkürümü ediyorum ama sizleri görünce ağlayasım geliyor işte 12 3 maşallah diyeyim yine de! :D

Kesinlikle toplu taşımadan daha ucuza gider gelirsiniz hocam pasaklı ile yola devam :D

Bir zamanlar bende çok ağladım yeni yeni toparlıyorum abla kendimi:banghead:

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1900 devir/dk'da 74 km / sa hız yapıyor aracım ve anlık 4,1 lt. yakıyor düz yolda. ortalama tüketim ise 6,1 lt. gözüküyor. Benim anladığım motor biraz daha açılında 5,5 lt. ortalamaya düşecek. Aracım 1,2 lt. benzinli.

Mlhozkn

Melih ÖZKAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1900 devir/dk'da 74 km / sa hız yapıyor aracım ve anlık 4,1 lt. yakıyor düz yolda. ortalama tüketim ise 6,1 lt. gözüküyor. Benim anladığım motor biraz daha açılında 5,5 lt. ortalamaya düşecek. Aracım 1,2 lt. benzinli.

Arac kac km de benimde onceden degerler boyleydi zamanla dustu. hafta sonu İzmit-Bursa-Erdek yapıcam birkez daha deneyecegim ozaman yine paylasırım ama zamanla dusucektir eminim. Alttaki linkte degerleri paylasmıstım fabrika verileriymis sanırım bir arkadas yazmıs ben bilmiyordum acıkcası umarım sizlerde yakalarsınız.

http://www.renaultfanclub.com/clio-...min-guncel-yakit-degeri-clio-iv-1-2-icon.html