Ortaya Karışık Motosiklet Kazaları

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mevcut Olan B Ehliyetimi B+A2 Sınıfına Yükseltmek İçin Sürücü Kursuna Yazılalı 2 - 3 Hafta Oldu Bu Sezon Sonu'da Kendime Bir Motosiklet Alma Gibi Bir Düşüncem Var, 2 Aya Yakın Süredir Kafamı Üteleyen Bir Konu Bu Hemen Hemen Alacağım Motoru Seçtim ve Açtım Youtube'yi Yazdım '' Motorcyle Crash Compilation '' Açtım İzledim Kazaları, Bazıları Çok Kötü Bazıları İse Komik Kazaların Toplam Videoları :D

Araba Ehliyeti Alamdan Yaklaşık 2 - 3 Hafta Kadar Önce'de Youtube'de Araba Kaza Videolarını Ehliyeti Alana Kadar İzlemiştim hihi Şaka Maka İnsana Ekistradan Deneyim Katıyor Bu Tip Videolar Trafikte Ne Yapıp Ne Yapmamanız Gerektiğine Dair Kafanızda'ki Soruları Yanıtlıyor :))

http://www.youtube.com/watch?v=RIWdbJMXrUU

http://www.youtube.com/watch?v=vxPO5kdjbb4

http://www.youtube.com/watch?v=zeo9vC4OgJA

Trafik Hayattır 2 Teker - 4 Teker Fark Etmez Bilinçlenelim !

Edit; Öyle Mide Bulandırıcı Kan'lı Videolar Bulunmamakta, Gönül Rahatlığı İle Herkesler İzleye Bilir.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunları çok izledim çok 3 yıl bir fill paketçilik yaptım Honda candır ybr candır bilgin olsun

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunları çok izledim çok 3 yıl bir fill paketçilik yaptım Honda candır ybr candır bilgin olsun

Honda CBR 125 Düşüncem Vardı Ancak Uzun Yolda Rahatsızlık Verici Olması + Yakıt Tüketiminin Fazlalığı + Parça Fiyatlarının Pahalılığı + Artçı İçin Alanın Çok Dar Olması + Benim Cüsseme Uygun Bir Motor Olmaması, Altımda Bisiklet Gibi Kalacak Olması + Kaskını Çıkardığında Motora Koyacak Bir Yer Dahi Olmaması Sebebi İle CBF 150'ye Yöneldim ve Son Kararım Hemen Hemen CBF 150 :)

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motosiklet kazaları belli başlı sebeplerden oluyor araç sürücülerinin seni farketmemesi/ dikkatsizliği, motosikletin hızlı gitmesi, tehlikeli manevra yapması vs. vs. birçok sebep..Bu videoların tecrübe kazandırdığını düşünüyorum ben de.125cc commuter kullanıyorum 2-3 senedir. Zamanında çok izlemiştim.Dikkat etmek lazım:eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motosiklet kazaları belli başlı sebeplerden oluyor araç sürücülerinin seni farketmemesi/ dikkatsizliği, motosikletin hızlı gitmesi, tehlikeli manevra yapması vs. vs. birçok sebep..Bu videoların tecrübe kazandırdığını düşünüyorum ben de.125cc commuter kullanıyorum 2-3 senedir. Zamanında çok izlemiştim.Dikkat etmek lazım:eyv

Her Şeyde Olduğu Gibi Trafikte Dikkatte Çok Önemli Bir Husus :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
c.kaan'cım ben sana bir psikiyatrist önerecemde onada kafayı yedirtecen o olacak:))

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
benimde aklımda Yamaha YZF R125 var ama.... ama da kalıyoz işte :D