OTO ERDEM Güvenilir mi ???

kv-gs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlarım abilerim , Geçen konuda söylediğim gibi megane 2 aldık 2008 model , Filtreleri trigeri vb. parçaları değiştirmek istiyorum.Oto erdemde fiyatlar uygun geldi ve orjinal olduklarını söylediler.Daha önce alan bilen kimse var mıdır ? merak ettim.Yada başka önerisi olan ? :)

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal ürünüde var yan sanayi ürünüde var ikisinide satıyorlar. Ama açıklamalarında gayet detaylı yazar hangi marka nedir diye. Ayrıca soru soruncada kısa zamanda cevap veriyorlar. Ben yumuşak tavan çıtasını buradan almıştım. Sıkıntı yaşamadım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Twingo için hava filtresini bu satıcıdan almıştım, orjinal dediler yan sanayi çıktı, iş görüyor lakin orjinal olsa daha iyi olurdu....

kv-gs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
az önce sipariş verdim tüm filtreler ve triger seti nasıl kontrol edebilirim parçalar gelince orjinal olup olmadıklarını ?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
az önce sipariş verdim tüm filtreler ve triger seti nasıl kontrol edebilirim parçalar gelince orjinal olup olmadıklarını ?
Malın ve etiketin kalitesinden anlarsın, bana gelen malın etiketi bile yoktu...

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde ağırlıktan anlayabilirisiniz, yan sanayi ürünle orjinal ürün aynı ağırlıkta olmuyor. İçinize kurt düştüyse iptal edin bence daha yeni almışsınız.

kv-gs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abilerim cevaplarınız ıcın tesekkur ederim .ürünlerin gelmesini bekleyecegim.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Orjinal filtremi olur filtre filtredir hiç bir sıkıntı olmaz. Triger seti için aynı şeyi söyleyemem önemli parça onu görerek alsanız daha iyi olur.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankaradaki oto erdemden bahsediyoruz dimi geçen gün ayna kumanda kolu aldım gayet iyi bir yer

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Orjinal filtremi olur filtre filtredir hiç bir sıkıntı olmaz. Triger seti için aynı şeyi söyleyemem önemli parça onu görerek alsanız daha iyi olur.
Olur tabi neden olmasın, bariz kalite farkı var... :)