Otoparka giremeden arkadan çarptılar

ironarm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa korupark girişinde rampada önümdeki aracı beklerken arkadan kontrolsüz ve aşırı hızlı gelen opeli bir an dikizden farkettim ve o anda kendimizi alt yolda bulduk. çok şanslıyız ki o kadar yoğun olan yol biz düştüğümüzde boştu hatta sonra resim çekmeye çalışırken bile zorlandık. ama megane a her yeri plastik diyen kişilerin haksız olduğunu bir kez daha görmüş oldum. opeli iktirmelerine rağmen yürüyemez haldeydi.

şimdi aracım renault oto klinikte onarımda evrakları teslim ettim yapılmasını bekliyorum sizlere danışmak istedim aracımı teslim almadan önce nelere dikkat etmeliyim?

EDIT (05.04) : bugün yine aracımın yanına uğradım tamponlar ve 4 jant onarımdan gelmiş. jantlar boyandıktan sonra sıfır zannettim tampondaki eski izler de giderilmiş ve boyaya hazırlanıyordu. radyatörün altındaki ince metal ve bagaj havuzu değişmiş çok küçük iz olmasına rağmen yenilediler. bir de iki adet yeni lastik gelecek dediler. tüm bunlar yapıldıktan sonra araç rot balance a gidecek sonuca göre mekanik kısıma geçeceğiz dediler. gerçekten iyi ki yetkili servise gitmişim dedim bugün ve içim rahat bi şekilde ayrıldım.

Son düzenleme:

cnr_1983

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun arkadaşım...

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun..
Hasarlarınız farklı farklı bölgelerde işiniz zor gibi biraz :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden korusun. Aracınızı alırken değişen parçaların çıkma olmadığına ve boyalarının tam olarak tuttuğuna bakmalısınız. Ayrıca size verilen bakım evrakında ki tüm yapılanların aracınıza yapılıp yapılmadığına bakarak çek etmelisiniz. Tekrar geçmiş olsun.

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oto klinik zaten yetkili renault servisi sıkıntı olmaz bence..

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok büyük geçmiş olsun işte her zaman diyorum sen ne kadar dikkat edersen ett elin oğlu ayağını debriyajdan çekmeyi öğrenip trafiğe çıkıyo işte sonuç :(

ironarm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese çok teşekkür ederim gerçekten kazadan çok korkardım bi kaç kez tehlike atlatmıştık ama bu kadar da olmayacak bi yerde kazanın bulacağını tahmin etmiyordum ama çok şükür verilmiş sadakamız varmış.

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun arkadaş.... Opelde daha fazla hasar olması benide şaşırttı ve kendi megane 2 daha bi güvencim geldi...

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun. ya ne varda hızlı gırıyosun otopark girişi işte, bunun dalgınlığıda olmazki arkadaş..