Otralama yakit tüketimi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sıkılmadınız mı? ben duramıyorum sanki araba gitmiyormuş gibi geliyor..

Arabada aile olunca sıkılmıyor insan :) tek olsam hayatta o hizlara inmem normal sekilde gider gelirim ama tek oldugumda bile 130 u cok nadir görürüm.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
Arabada aile olunca sıkılmıyor insan :) tek olsam hayatta o hizlara inmem normal sekilde gider gelirim ama tek oldugumda bile 130 u cok nadir görürüm.

Söförlük sabir ister. Makul olani yapiyorsun hocam. Hiz demek kazaya sebebiyettir.

karasukrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
650 km şanlıurfa nevşehir 100km sabitledim aracım 2013 edc 110 bg 3,8 ltr yaktı

karasukrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yük durumu 2 kişinin valizi öyle çok bi yük yoktu bagaj doluydu ama öyle ağır şeyler yoktu şanlıurfadan giderken bakımı geçmişti 29,3 lt ile nevşehire gittim klimayı hiç açmadım dönüşte 60 bin bakımı yapıldı 25 lt ile geldim 80 km boyunca falan klima açıktı ama 100e sabitledim hiç geçmedim gidiştede dönüştede 100 e sabitledim aracın bakımıda etkili herhalde aynı yolda gidiştede dönüştede aynı hızdı ama yakıt miktarı aşağı yukarı 5lt farketti
hocam yakıt değeri çok iiyi..nasıl ya dedim kendi kedime..klima ve yük durumunu da paylaşır mısınız?

karasukrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayın 10 unda urfadan bodruma gidecem mersin antalya yolunu kullanıcam o zamanda 110 km sabitlicem gündüz gideceğim için klima da açık olacak aşağı yukarı 1500 km yol yapıcam bakalım o zaman ne yakıcak yine burda paylaşırım umarım 1 depoyla giderim dicem ama biraz zor gibi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pazartesi ben de Eskişehir’e gidip geleceğim. Giderken cc ile dönüşte kendim kullanarak geleceğim. Bakalım ne kadar fark çıkacak arada göreceğiz.