OYAK Kampanyası Basladı [ Arac Teslimi Subat-Mart 2013 ]

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar herkese merhabalar. Bekledigim OYAK kampanyasi nihayet basladi. Asagida istedigim modellerin OYAk kampanyasindaki fiyatlarini yapistiriyorum.

Fakat aklima su takildi. Simdi sanirim model isimleri degisiyor 2013 te. Listede Megane Privilege olmus, Megane Icon . Birde renault un kendi sayfasindan su anda bakarsak ESP paket ile aliniyor. Fakat asagidaki listede paketli fiyatlarda hic ESP den bahsetmemisler acaba, ESP standart mi oluyor.
Bilen birisi yardimci olabilir mi ?

Simdiden tesekkurler.

not: Sorum Megane ile oldugu iin basligi buraya tasidim, geneli ilgilendirdigini dusunurseniz, ilgili yere tasiyabilirsiniz.

6535rfc.PNG

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
güvenlik paketi içinde olmalı... ABS varsa ESP de vardır... entegre sistemler zaten...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Renoda model isimleri Yeni Clio ile birlikte değişmeye başladı.
Kampanyadaki modellerde ESP olmayabilir...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paket olarak verilmediyse ve de clio4 de bile standart hale getirildiyse onun bi üst sınıfı olan megane da da standarttır diye düşünüyorum.yalnız cvt şanzuman honda da nissan da değil miydi? renault ile nissan bu konuda anlastı mı acaba? listede cvt şanzıman yazıyor

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar belki ayni kampanyadan yaralanacak olanlar vardir, bilgilerimi paylasayim sizinle
Dun Oyak Kampanyasi icin Mais'e gittim. Sordum evet 2013 te model isimleri degisiyormus Megane da da . ( Joy, Touch, Ico oluyormus )

Evet Icon modelindede ESP standartmis, ( biliyorsunuz 2012 de paketle alabiliyorduk ) , Muzik sisteminden cd kalkmis USB geliyormus.
Ayrica onude biraz degisiyormus, Yeni Fluence gibi olacak dedi bayan. Nasil dedim, yani amblem buyuyecek vs.. dedi.

Sizde hic bu gelecek meganlar la iligi elinizde gorsel var mi ( resim, video vs.. )