Oyak kampanyasi Clio 4 teslimati

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler konu clio 4 oldugu icin buraya actim konuyu. Simdi konuyu sizinle uzun uzun paylasmak istiyorum ve her turlu yardima acigim. 28 kasimda clio 4 1.5 dci icon icin siparis verdik. Arac subat teslimati gorunuyordu ama tabiki teslimat yapilmadi. UStune bize siz zaten martta istemissiniz arabayi dediler. Gecen hafta sali gunu (19 mart) arayip sikayet ettik ve hemen ertesi gunu (20 mart) bizim aracimizin geldigini pesinati yatirip makbuzla vekaleti getirmemizi istediler. Belgeri verdikten sonra aracin pazartesi gunu (25 mart) teslim edilecegini soylediler ama sabah arayinca bizimle dalga gecer gibi sizin daha arabaniz bile gelmemis nisanin ilk haftasi gelcek dediler!!! oyak kampanyasi arac teslimatlari subat ve mart sonuna kadardir. Biz mahkemeye basvurcaz ve ben fransadaki merkeze tum durumu toplayip ingilizce yazicam durumu. Sorum su; Biz hangi mahkemeye gidebiliriz, nasil bi durumla sikayet edebiliriz? buarada bizden sonra siparis verip bizden once araclarini teslim alan arkadaslar oldu. Sagolsun onlarda mesaj atip yardim etmek istio. Lutfen bilgilerinizi onerilerinizi benimle paylasin.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk önce aracı size satan firmayı mais genel müdürlüğüne şikayet etmenizi öneririm size sonuçta dönecek gene mais genel müdürlük.

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk önce aracı size satan firmayı mais genel müdürlüğüne şikayet etmenizi öneririm size sonuçta dönecek gene mais genel müdürlük.

Ilki 3 hafta once olmak uzere 2 defa sikayet formu doldurdum. Hic kimse aramadi sormadi.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben mahkemeye verseniz dahi bir sonuca ulaşacağınızı pek düşünmüyorum. Maalesef her markada teslimat konusunda bu tarz sıkıntılar olabiliyor. Sonuçta yoğun talep olan bir araç. Umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamda guzel kardesim ben bunun siparisini 4 ay once verdim. Bu subat ve mart ayi icinde gerceklescekti. Zaten yeni model arac oldugu icin sen kampanyadan yararlandigin icin 2. plana dusuosn bu yuzden 4 ay bekledik.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamda guzel kardesim ben bunun siparisini 4 ay once verdim. Bu subat ve mart ayi icinde gerceklescekti. Zaten yeni model arac oldugu icin sen kampanyadan yararlandigin icin 2. plana dusuosn bu yuzden 4 ay bekledik.

Onu diyorum işte burada yapacak pek bir şey göremiyorum ben elinizde Şubat veya Mart ayında teslim edilecek tarzında bir kanıt var mı? Kanıt varsa yine bir şeyler olur diyeceğim fakat teslimat konusu biraz basit bir durum (bence) mahkeme boş uğraş olur. Ayrıca bu durumu kabullenmek durumunda değilsiniz çekin resti istemiyorum aracınızı diyin...

linebacker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oyak kampanyasindan yararlanmak icin mecburen kredi cektiriolar. Yani isi cok dolambacli bi yola sokuyorlar kolay kolay cekilmeyin. Cekilseniz bile tazminat alio paranizdan... Kampanya kosullarinda subat ve mart teslimat diye gecio bu bi etken olabilir diye dusunuyoruz.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oyak kampanyasindan yararlanmak icin mecburen kredi cektiriolar. Yani isi cok dolambacli bi yola sokuyorlar kolay kolay cekilmeyin. Cekilseniz bile tazminat alio paranizdan... Kampanya kosullarinda subat ve mart teslimat diye gecio bu bi etken olabilir diye dusunuyoruz.

Oyak kampanyası hakkında pek bir bilgim yok o yüzden yanlış konuşmak istemiyorum, eğer Şubat ve Mart gibi bir ibare varsa bence bir şeyler yapılabilir mesela bilmiyorum nasıl olur ama bayiye noter aracılığı ile o elinizdeki Şubat ve Mart'ta teslim edileceğine dair yazıyla bir ihtarname çekilip işe başlanabilir.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam kampanya detaylari verdigim linktedir. Copy paste yapamadigim icin sayfadan linki paylasmak zorunda kaldim...

OYAK Üyelerine Renault Kampanyası 2012 Detayları

Sanırım bu bir kanıt teşkil etmez firma bir sorun oluştu, gecikme yaşandı ya da çok talep var yetiştiremedik diyip işin içinden sıyrılabilir. Şöyle direk size ait Mart ayında teslim edilecektir tarzında yazılı bir belge olsaydı dediğiniz gibi hukuki yollara başvurulabilirdi. Sanırım şuan yapabileceğiniz tek şey beklemek...