Oyak Kampanyasından Araç Bekleyenler

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac modeli nedir ?

Biraz önce işlemleri başlatma yazısını gönderdiler. Fluence Icon 1.5dci 110bg. Yarın bir aksilik olmazsa teslimat parasını yatırıp işlemlere başlatacağım. en geç 10 gün içinde teslim ederiz dediler.

Siz ne model alıyorsunuz? Hayırlısıyla...

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun, Allah Yüzünüzü Kara Çıkarmasın :Eyv

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aradilar dün, evrak peşinatı falan istedile, haftaya teslim ederiz diyorlar hadi bakalım :)

Bu arada internette aracını alan arkadaşlar varmış bize daha önce donanım listesinde belirtildiği gibi değil eksik donanıla gelmiş araçlar. MEsela mercekli far yokmuş ve arka kapı perdeleri yokmuş.
Bununla ilgili nasıl bir hak talep edebiliriz ?

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aradilar dün, evrak peşinatı falan istedile, haftaya teslim ederiz diyorlar hadi bakalım :)

Bu arada internette aracını alan arkadaşlar varmış bize daha önce donanım listesinde belirtildiği gibi değil eksik donanıla gelmiş araçlar. MEsela mercekli far yokmuş ve arka kapı perdeleri yokmuş.
Bununla ilgili nasıl bir hak talep edebiliriz ?
daha önceden yapılan sözleşmede yazıyorsa her türlü savunabilirsin hakkını yoksa bilidiğim kadarıyla oyaktan cacık olmaz. peşinatı yatırmazsın. vazgeçtim diyebilirsin. Kredi kullanrak alacaksan mantıklı oyak ama cash para çok daha ucuza alıyorsun; oyak'ın yaptığı indirim devede kulak kalıyor. Ben aracımı 2010 yılında oyaktan alacaktım 55.000 tl idi. Dedim nakit ne kadar olur? dediler 49. Ben çevremdeki insanlara sürekli anlatıyorum. Seninde bilgin olsun kardeşim :eyv

[escobar]

uNiDeNtiFieD,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun aradilar MAIS'ten. Dediler ki "mercekli far, arka perdeler ve arka cam karartmalar" eksik. Bunun icin sizlere iade yapilacak dendi. Ama iade tutarini henuz soylemedi bayan.
Birde cam filmi istermisiniz dedi . ne kadar dedim. 350 TL dedi musteri temsilcim. ( 3M marka )

fiyat nasıl yaptırayımmı ?

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun aradilar MAIS'ten. Dediler ki "mercekli far, arka perdeler ve arka cam karartmalar" eksik. Bunun icin sizlere iade yapilacak dendi. Ama iade tutarini henuz soylemedi bayan.
Birde cam filmi istermisiniz dedi . ne kadar dedim. 350 TL dedi musteri temsilcim. ( 3M marka )

fiyat nasıl yaptırayımmı ?
yalnız nasıl eksik oluyor onu anlamadım ben :soru