Özel kasko hk

sduzgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba ,

orj astik ebatlarımız 205 / 60 R16 - 205 / 65 / 15 - 205 / 55 / 17

biz araçlarımıza 205/55/16 da takabiliyoruz. aracımızın kaskosu var. allah korusun olası bir kazada lastik ebatı uyumsuz diye sigorta şirketinin ödeme yapmaması gibi bir durum olabilir mi ?
konu hakkında fikir ve net bilgisi olanların cevap vermesini rica ederim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba ,

orj astik ebatlarımız 205 / 60 R16 - 205 / 65 / 15 - 205 / 55 / 17

biz araçlarımıza 205/55/16 da takabiliyoruz. aracımızın kaskosu var. allah korusun olası bir kazada lastik ebatı uyumsuz diye sigorta şirketinin ödeme yapmaması gibi bir durum olabilir mi ?
konu hakkında fikir ve net bilgisi olanların cevap vermesini rica ederim.

Bu durumu ilk defa duydum acikcasi ve orjinal olmayan ebat lastik var bende ve kasko kullanarak hasar yaptirdim bir sorun olmadi. Ayrica lastik ebadina bakan bi eksper de gormedim.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

sduzgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tansel bey, bende daha önce duymamıştım. bir arkadaş facebook grubunda bir gönderi altında yorum olarak yazmıştı benimde kafama takıldı. bende eksperin ona bakcağını sanmıyorum ama insan tereddüte düşüyor.
Bu durumu ilk defa duydum acikcasi ve orjinal olmayan ebat lastik var bende ve kasko kullanarak hasar yaptirdim bir sorun olmadi. Ayrica lastik ebadina bakan bi eksper de gormedim.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende servise sormuştum tanıdık vardı. Lastik bitik mi araba bakımsız mı neymiş. Vatandaş bu yüzden kaza yaptığı için kasko ödeme yapmamış diyordu. Yani bence ebat yüzünden kaza yapmayacağına göre bişey olmaz

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha önce duymadım. aslında trafik sigortasında şirketler zarar ediyor, kaskoda kar. tersi olsaydı uygulamak isteyebilirlerdi. teknik olarak da uygulamak zor olur çünkü tartışmaları barındırır. hangi tür kazanın ölçü nedeniyle olup olmadığını ayırmak kolay değil