özellik açma sorunu

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler youtubeden buğra beyin videolarını izledikten sonra soluğu sanayide özellik açtırmakta buldum aracım 2015 fluence 90bg touch manuel. klip programıyla yapılan hatta yapılmaya çalışılan işlem kumandandan bagajı kaldırma olacaktı(yapamadılar) yokuş kalkış açıyoruz dediler(açık görünüyor ama denedim çalışmıyor) ekranda bar psi değişimi bir tek bu yapıldı. yokuş kalkış aktifken neden çalışmıyor bir bilgisi olan var mı? başka ne özellikler var?

bahtiyar38

Kayıtlı Üye
38-Kayseri
o yokuş kaldış dediğiniz sanırım sadece otomatik vites araçlarda oluyor

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yokuş kalkış desteği maalesef sistemden açılabilen bir özellik değil, açılabilen özellikler kumandadan bagaj açma, otoban sinyali, follow me vs vs. Yokuş kalkış symbol'de açılıyor diye biliyorum. Ayrıca işin ehli olmayan birine aracınızın beynini kurcalatmayın derim sonra soluğu yetkili serviste alabilirsiniz.

mertkaratas_211

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yokuş kalkış desteği maalesef sistemden açılabilen bir özellik değil, açılabilen özellikler kumandadan bagaj açma, otoban sinyali, follow me vs vs. Yokuş kalkış symbol'de açılıyor diye biliyorum. Ayrıca işin ehli olmayan birine aracınızın beynini kurcalatmayın derim sonra soluğu yetkili serviste alabilirsiniz.

Klip programından yokuş kalkış kapalıydı açtık yapan kişi fluenclerde manuellerde açtık kullanan müşterimiz var dedi bana

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Klip programından yokuş kalkış kapalıydı açtık yapan kişi fluenclerde manuellerde açtık kullanan müşterimiz var dedi bana

Hiçbiryerde manuel fluence/megane3 'lerde yokuş kalkış desteğinin tek bir tuşla açıldığını görmedim. Eğer dediğiniz yer bunu yapıyorsa ücreti neyse 50tl ise 100 tl, 100 tl ise 200 tl verip yaptırmak isterim :)

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki lastik basınç sensörünü nasıl devreye soktunuz oraya kafam takıldı bar psi açtı ama lastik basınç sensörü olmadan ne işe yarıyacak havası inen lastiğin indiğini anlamıyorsunuz??

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bu tür konularda işinin ehli olmayan kişilere elletmeyin.

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yokuş kalkış manuellerde de var. ama nasıl çalışıyor bilmiyorum

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yokuş Kalkış Desteği Fluence ve Megane 3 Manuel Araçlara Aktif Olmuyor Maalesef Bunun İçin Araçta Esp Olması Lazım ve Esp İvme Sensörünün Hsa Destekli Olması Lazım Arkadaşların DediğiGibi Fazla Kurcalatmayın Sonra Bagaj Kapağınız Çalışmaz...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastik basınç uyarı sistemi bildiğim kadarı ile sadece kartlı modellerde çalışıyor. Kart üzerindeki anteni veri bilgi transferi için kullanıyor. Ayrıca bu özellik olmayan araçlarda özellik aktif hale getirilirse ekranda hata mesajı ile beraber lastik simgeleri görünür. Hava basıncı kaybı veya patlama durumunda da bilgi alamazsınız.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi