Panelvan stock kango tavsiye

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plakayı değiştir app yap ön plakada dikdörtgen olsun kare olmasın mesela. sisleri xenon yapabilirsin .. hevesini kırmak gibi olmasın kardeşim ama çokta üstüne düşme bence yap ufak tefek şeyler ama çok paranı harcama sonucta iş arabası :)

dico_59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plakayı değiştir app yap ön plakada dikdörtgen olsun kare olmasın mesela. sisleri xenon yapabilirsin .. hevesini kırmak gibi olmasın kardeşim ama çokta üstüne düşme bence yap ufak tefek şeyler ama çok paranı harcama sonucta iş arabası :)

Ön plaka app zaten :) doğru diyosun çıtırdan sade bişiler var aklımda yarın başlıcam işlere pazar günü fotoları atarım siteye :)

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani daha güzel bi yazıyla bastır onu kastettim :) bu yazı tipi pek güzel gelmedi bana ..
hayırlısı olsun bakalım besmeleyle başla :)

dico_59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) inşallah ortaya güzel birseyler çıkacak yarın akşam fotoları atıcam

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bekliyoruz Allah ın izniyle ;)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hoşgeldiniz.. Kangoo'ya yapacağın herşeyde yakın biyerdeysen yanıma gelirsen birlikte yapabiliriz.. En başta bence aracının dışındaki kaporta hasarlarını düzelttirmeni öneririm. Ne yaparsan yap en önce dikkati çeken şeyler onlar oluyor emin ol.. + Olarak o aracın tamponlarını boyamak lazım.. Daha sonra bi far karartma tavana siyah folyo çekme amerikan park vs gelir.. Biraz daha kendini toparlayınca güzel bi jant atıp basmak kalır.. Sen dediklerimizi uygula ondan sonra bak gör o arabaya neler oluyor :)

dico_59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hosbulduk Alper araç suan hazır garajda yatıyor :) Resimleri atıcam bugün tekirdağa yim ben yakın derken sen nerdesin :)