Parçalatmak

shaldos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar

sizlere belkide garip bir soru soracağım. eşimin sağlık sorunlarından dolayı acil nakite ihtiyacım oldu. araç üstünde haciz olduğu için aracı satamıyorum bu yüzden parçalatmak istiyorum tabiri caizse. arabamı bu şekilde parça niyetine kaça satabilirim. Hastane tedavi masraflarını acil karşılamam gerekmektedir.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun ve Allah acil şifalar versin;
Ne yazıkki hacizli bir aracı satmak suçtur diye biliyorum.Yapmayın derim ben.

shaldos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendde istemiyorum ama işte doktor kolon kanseri diyince ve hastalık başlangıç aşamasında olduğu için ameliyat parası toparlamam lazım bu illetten kurtulmak için.. bu yüzden parçalatmayı düşünmekteyim istemeden de olsa :(

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Sosyal güvenceniz yok sanırım ama bu konuda sosyal kuruma müracaat ederseniz size yardımcı olacaklarını sanıyorum. Arabanızın hacizli olduğunu söylemişsiniz, bu haciz kredi kullanımından dolayı ise siz arabanın kredilerini aksatmadığınız sürece bir sorun yaşamazsınız, ama gün gelir ödeyemezseniz banka araca haciz işlemi yapacaktır. Bu durumda mal sizden çıktığı için bankanın malını çalmak yada zarar vermekle suçlanabilirsiniz.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Aykut abinin dediği gibi bankanın malını çalmış olursunuz eğer kredi çektiyseniz.

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar verir inşallah..