Park Lambasının Duyu ?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarım turlu bi tırnaklı sistemi var.yarım tur çevirip çıkartıyorsun.dibinde contası var muhtemelen uzun süredir çıkmadığından yapışmışta olabilir.aklında bulunsun o duylara zarar verme bulması çok zor.benimkiler yana yana gevremişti bulana kadar akla karayı seçtim sıfır fardan söktü parçacı sağolsun 5lira tanesi :D
abi sol farı yarım tur çevirince çıktı :) ama sağ fara geldim Zorla zorla dönmez :(
Canıma tak etti elimi kestim :(

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bnm plaka kırmızı :D akşamları çok seksi görünüyor :D tavsiye ederim kırmızıyı

gizli apaçiler sizi :D benimde parlement mavisiydi bi aralar dikiz aynasından bakınca arkada ciddi bi mavilik görüodum söktüm :D polis sedan r19 o plaka lambalarını sök die anons edene kadar :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sol farı yarım tur çevirince çıktı :) ama sağ fara geldim Zorla zorla dönmez :(
Canıma tak etti elimi kestim :(

geçmiş olsun kardeşim aman dikkat :) bende bi süre beyazlarla gezdim ama şu an tüm lambaları orjinal sarı rengine geri çevirdim böylesi daha iyiymiş bence :) ankarada olsaydın sana bi dünya led park lambası verirdim ankara ekibi bilir bagajda dolu var ucuza bulmuştum bi ara çifti 2 liradan zırt pırt patlar die aldım bi takımını taktım oda patlamak bilmedi :D