Park sensörü Almalımıyım

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba
Ehliyeti alalı 1 yıl odlu ilk aracım da renault 19 genel olarak sürüşümde sorun yok tedirginlik vs de yok rahatım yani istanbul esenlerde yaşıyorum buralarda park sorunu var park yerleri dar normalde ne kadar rahat sürsem de aracın sınırlarını tam olarak bilmiyorum dar yerlere park ederken sıkıntı yaşıyorum.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6131552636.html böyle bir araç içi kameram var arka kameram bozuldu 15$ satıyorlar.15 $ kamerayı alıp arka cama takıp park için mi kullansam iyi olur yoksa park sensörü alıp taktırsam mı ?

Tavsiyeniz nedir park sensörü takmak sıkıntılı bir işlem mi ?

Okuduğunuz için teşekkürler.

Emre O.zsimsek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana Göre Kamera Falan Lüks Araba İşi Ama Tercih Senin Bizim Renault Flash'ta Park Sensörü Var Kendimiz Taktık Bence Kamera İşine Girme Park Sensörünün Bazı Modelleri Konuşuyor Bizdeki Konuşanlarından...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesafe söyleyen park sensörlerinden taktırabilirsiniz :eyv

black3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence taktırın. Bazı kişiler sensörü acemi işi, gereksiz bir şeymiş gibi görüyor ama alakası yok. Büyük rahatlık.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Sen hangisi ile kendini daha güvende hissedeceksen onu al kardeşim montaj konusu ikisi içinde kolay sensör de kamera da iş görür bana sorarsan en güveniliri kamera park sensörüne camur vs geldiğin de de yanılta biliyor.