Park Sensörü Hakkında

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aranıza yeni katıldım. 1 hafta önce clio4 1.5 dci toch modelini aldım. Arabada park sensörü var anaryaya takınca biip diye ses geliyor fakat bu araçta multimedia ekranında arka tarafı gösterme özelliği yokmu yada var da ben mi bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim. Bide doğru bir seçim yapmışmıyım ?

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aranıza yeni katıldım. 1 hafta önce clio4 1.5 dci toch modelini aldım. Arabada park sensörü var anaryaya takınca biip diye ses geliyor fakat bu araçta multimedia ekranında arka tarafı gösterme özelliği yokmu yada var da ben mi bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim. Bide doğru bir seçim yapmışmıyım ?

Forum Kuralları gereği RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI buraya girerek kendinizi tanıtırsanız size daha kolay yardımcı olabiliriz iyi forumlar :eyv

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onur abinin dediği gibi kendinizi bir tanıtırsanız seviniriz. :eyv sorunuzun cevabına gelince geri görüş kamerası ve r link mevcut olan araclarda dediğiniz gibi geri viteste o ekranda arka taraf görünüyor diye biliyorum. sizin aracınızda r nav olması lazım. aracınız da hayırlı olsun :eyv

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim daha yeni olduğum için bilmiyordum :) hemen kendimi tanıtıyorum cevaplarınız için teşekkürler

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hoşgeldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim. Clio 4 ailesine de ayrıca hoşgeldiniz, arkadaşımızında söylediği gibi r-nav sistemi olarak üretilen araçlarda geri görüş kamere sistemi mevcut değildir. Bizlere araçınız hakkında daha iyi yorum yapabilme imkanı vermeniz adına, araç resimlerini iç dış olarak paylaşa bilirmisiniz.?

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şuan için hiç resim çekmedim ama en yakın zamanda çekip paylaşabilirim :) Aracımda start-stop var sadece eco modu yok hız sabitleyici flan mevcut.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio4multimedia.jpg

konsol böyle bi şey ise bu r nav ve bildiğim kadarıyla buna geri görüş kamerası takılmıyor ondan dolayı da geri viteste çıkmaz görüntü [MENTION=15270]Aykut Karabulut[/MENTION] abi yanlışsam düzeltiver

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Şuan için hiç resim çekmedim ama en yakın zamanda çekip paylaşabilirim :) Aracımda start-stop var sadece eco modu yok hız sabitleyici flan mevcut.

Bu modellerde eko mod yok donanımşlarında yazıyor zaten.. Güle, güle kullan, yakıt çimrisi ve albenisi olan bir araban oldu..

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim