Park sensörü hakkında

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracıma serviste park sensörü taktıracaktım.ekranlı cenmax marka sensör için 225 tl fiyat istediler.188 tl ye kadar indiler fakat taktırmadım.ekransız istediğimi söyledim.yok dediler fabrikadan sadece bu geliyor dediler.bir kaç hafta sonra gittiğimde sadece sesli takılabileceğini söylediler.parçaya baktım orjinal renault parçası.100 tl ye taktırdım montaj boyama hepsi birlikte.

Son düzenleme:

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.:eyv

Park sensörü takılmış halinin resmide olsa eyiydi.;)

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.:eyv

Park sensörü takılmış halinin resmide olsa eyiydi.;)
teşekkürler sağolun onuda koyarım inşallah.

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinizden geldiği kadar servisten uzak durun , evet servis garantili oluyor ama çok fazla alıyorlar fiyat olarak , taktırdığınız cihazı ben 2 sene önce 50 liraya dışarıdan aldım 20 liraya da servise taktırdım 70 lira , yakında silecekleriniz de özelliğini yitirir , hiç boşa gidip 100 lira vermeyin , dışarıda 20 lira , sonuçta her ikisi de kışın ve yazın özelliğini yitiriyor..
iyi günlerde kullanın

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

fotoğraflarınızı yüklediğinizde , orada forum yazan yerin karşılığındaki adresi buraya kopyalayacak sınız, aksi takdirde resimler görünmüyor

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoğraflarınızı yüklediğinizde , orada forum yazan yerin karşılığındaki adresi buraya kopyalayacak sınız, aksi takdirde resimler görünmüyor
sanırım şimdi oldu? farklı bi siteden yükledim.

Son düzenleme:

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elinizden geldiği kadar servisten uzak durun , evet servis garantili oluyor ama çok fazla alıyorlar fiyat olarak , taktırdığınız cihazı ben 2 sene önce 50 liraya dışarıdan aldım 20 liraya da servise taktırdım 70 lira , yakında silecekleriniz de özelliğini yitirir , hiç boşa gidip 100 lira vermeyin , dışarıda 20 lira , sonuçta her ikisi de kışın ve yazın özelliğini yitiriyor..
iyi günlerde kullanın
teşekkür ederim.evet servisteki fiyatlar biraz fazla,ama araç garanti kapsamında olduğu için dışarıda pek bişey yaptırmıyorum.zaten 100 tl ye orjinal bir ürün olduğu için taktırdım.silecekler konusunada katılıyorum.önceki arabama 20 tl ye almıştım.bunuda öyle yapıcam.fakat bazen ucuz silecekler sıkıntı çıkarabiliyor.oda biraz şans artık.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun :eyv

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler.