Park Sensörü

bossjokerr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Merhabalar dün clio aldım fakat araçta park sensörü bulunmuyor park ederken zorlanıyorum 1.5 touch dcı edc araç park sensörünü nerede taktırabilirim yardımcı olursanız sevinirim piyasada çok olabilir ama sizlerin önerebileceği yerleri tercih etmek istiyorum kameralı veya sesli önerilerinizi bekliyorum.

Last edited:

darkmessenger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
İconlar da standart. Düğmeden kapalı olmasın.

bossjokerr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Pardon touch olanmış

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
101
geri görüş kamerasi yetkili serviste 400 tl olması lazım. bende sensör var ama kamera da taktıracağım önümüzdeki ay.

bossjokerr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Teşekkürler

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Geri görüş kamerası taktırmış biri olarak söyleyim aracınızda takılı olarak park sensörü mevcutsa kameranın hiç bir anlamı olmuyor binde bir işe yarar belki oda okadar masraf yapmanızı tercih etmem benim aracımda var park sensörünün sesiyle yanaşıyorum boşa masraf oluyor bütçeniz uygunsa taktırın tabi ama çok yardımcı bişey değil park sensörünüz varken
geri görüş kamerasi yetkili serviste 400 tl olması lazım. bende sensör var ama kamera da taktıracağım önümüzdeki ay.

bigbrother

Kayıtlı Üye
user_field_choice.subeil_06
Reaction score
10
Teşekkürler tavsiyeniz için...

Cazador355

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
17 model 1.2 75bg icon var park sensörünün sesi az çıkıyor. Müzik açıkken hiç duyulmuyor neredeyse. Sesi yükseltmenin yolu yok mu? Bir kaç yerde yol bilgisayarından ses yükseltildiği yazılmış ama volkswagenler için geçerliydi galiba. Rnav ayarlarından da baktım göremedim.

Gorekem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
17 model 1.2 75bg icon var park sensörünün sesi az çıkıyor. Müzik açıkken hiç duyulmuyor neredeyse. Sesi yükseltmenin yolu yok mu? Bir kaç yerde yol bilgisayarından ses yükseltildiği yazılmış ama volkswagenler için geçerliydi galiba. Rnav ayarlarından da baktım göremedim.

Dostum bildiğim kadarıyla serviste obd den yükseltiyorlar diye biliyorum. Servise uğradığınızda söyleyin kademeyi 3 yapsınlar.

Cazador355

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Teşekkürler. Yolum düştüğünde uğrayıp, sorayım.