Park Sensörünü Radyo göstergesine entegre etme

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yabancı siteleri araştırıyorum umarım birşeyler çıkaracağım. bu arada harika gündüz ledi buldum fluenceye uygun. çok estetik netleştireyim paylaşacağım

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zannetmiyorum ama olursa olur yapılmayacak bisey değil yazılımla çözülür ama bilgiyi okutmak lazım

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
katılıyorum. Olursa olur olmazsa çay yapar içer, içerkende başka konuları konuşuruz. Beyler bi fransa yapalım ciddiyim :)

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olur fakat çok ciddi bi yatırım ister. Entegre sistemler PLC ile çalışıyor. Aracın farklı yerlerindeki sensörlerden gelen bilgiyi yada bizim düğmelere bastığımızda gelen bilgiyi yorumlayarak ekrana yansıtır. PLC de tam olarak yazılım ile çalışır. Bide fluence ların ekranı pixel ekranmı bilmiyorum eğer pixel ekransa istediğinizi yazdırırsınız.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olur fakat çok ciddi bi yatırım ister. Entegre sistemler PLC ile çalışıyor. Aracın farklı yerlerindeki sensörlerden gelen bilgiyi yada bizim düğmelere bastığımızda gelen bilgiyi yorumlayarak ekrana yansıtır. PLC de tam olarak yazılım ile çalışır. Bide fluence ların ekranı pixel ekranmı bilmiyorum eğer pixel ekransa istediğinizi yazdırırsınız.
Ben pixel ekran diye biliyorum ama emin değilim

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ha gayret arkadaşlar. biz bu işi çözeceğiz bakın aramızda ne cevherler var, evet teknik bilgileri bekliyoruz. aracın beynini yakmadan denemek istiyorum :)

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ha gayret arkadaşlar. biz bu işi çözeceğiz bakın aramızda ne cevherler var, evet teknik bilgileri bekliyoruz. aracın beynini yakmadan denemek istiyorum :)
Yanan beyin daha iyidir az yakar :)

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dr. bize bir tedavi aşıla :D