Parlatıcı ve koruyucu cila önerisi

Celyx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,
2020 Aralık trafik çıkışlı henüz sıfır sayılabilecek kırmızı (alev) renk clio 4 aracım var. Seramik kaplama konusunda absürt fiyatlar aldım ve firmalar arasında fiyat farklılıkları çok. Bunları da belirleyen kullandıkları malzeme kalitesi, işcilik ve birazda isim oluyor anladığım kadarıyla. Sonuç olarak bu parayı vermeyi düşünmüyorum bu şekilde ömrüm yettiğince kullanıp gerektiği zamanlarda pasta cilasını yaptırıp geçeceğim.
Sizlerden ricam; bu aşamada kendi uygulayabileceğim örnek olarak sonax ürünleri var. Bunlardan hangisi kullanırsam koruyucu etki sağlamış olurum. Boyamı koruyabildiği kadar korusun, parlaklık kazandırsın bu işlemi ara ara yapayım. Bu konuda önerilerinizi, özellikle kullanan arkadaşların kullandıkları ürünleri iletmelerini ve yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Ahmetkerem75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çetaş bahçeşeşehir-esenkentte 2 hafta önce 1200 liraya yaptırdım.

agelbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
parlatma konusunda hızlı cilalar işe yarıyor.. ayrıca ben elimde basınçlı yıkama makinesi olmadığı için elle pompalamalı ilaçlama aleti aldım içine auto glym den polar seal koyup 3-4 yıkamada sıkıyorum parlaklık ve koruyuculuk sağlıyor su iticiliği süper oluyor tavsiye edebilirim. katı waxlarda koruyuculuk ve parlaklık konusunda iyidir katı wax olarakta ucuz ve iş görür olarak newmix ten nano pratik krem cila size yardımcı olabilir.