Pasta & Cila Boya Koruma

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu bir virüs araba parlatma bir bulaştı mi bırakmaz :)) bizde amatörleri profesyonel yapmak için burdayız tabikide beraber yapıcaz :)bu aile böyle böyle büyüyecek :))[

helal.... :buyuksun

parlatma bulaşmaz mı aracın bagajında sonax hızlı cila, turtle wax 12 ay koruyucu cila, sonax güclü cila, turtle wax hare giderici, arexons boya koruyucu, yanında bi sürü bişeyler daha var, tabi bunlar amatörce, samsun imkanlarında bulabildiklerim...:)

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu bir virüs araba parlatma bir bulaştı mi bırakmaz :)) bizde amatörleri profesyonel yapmak için burdayız tabikide beraber yapıcaz :)bu aile böyle böyle büyüyecek :))[

helal.... :buyuksun

parlatma bulaşmaz mı aracın bagajında sonax hızlı cila, turtle wax 12 ay koruyucu cila, sonax güclü cila, turtle wax hare giderici, arexons boya koruyucu, yanında bi sürü bişeyler daha var, tabi bunlar amatörce, samsun imkanlarında bulabildiklerim...:)
Sen bi nano ya geçsen bagajinda yer açılır :))

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer kendiniz yapacaksanız kil+pasta+meguiars carnauba wax en basit amatör sıralaması
Ben bundan başladım şimdi nano yani en tavandayım

byarifo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu c2v3 tek başına 8 ay koruma sağlıyor bu araçlarını dışarıda yikatanlar için iyi ama kendin yikiyorsan kesinlikle exov2
Hocam burada görüldüğü üzere pek bir zorluğu yok gibi micro fiber beze sıkıp siliyor daha sonra temiz ve kuru micro fiber bezle kuruluyor.
dışarı da yıkatmaktan kastınız fırça mı ?
ben bazen kendim yıkıyorum bazen de petrol ofisinde yıkatıyorum çok nadirde olsa oto kuaför de

byarifo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer kendiniz yapacaksanız kil+pasta+meguiars carnauba wax en basit amatör sıralaması
Ben bundan başladım şimdi nano yani en tavandayım
Benim Düşüncem Pasta Cilayı oto kuaförde yaptırıp nanoyu kendim uygulamak

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam burada görüldüğü üzere pek bir zorluğu yok gibi micro fiber beze sıkıp siliyor daha sonra temiz ve kuru micro fiber bezle kuruluyor.
dışarı da yıkatmaktan kastınız fırça mı ?
ben bazen kendim yıkıyorum bazen de petrol ofisinde yıkatıyorum çok nadirde olsa oto kuaför de
C2v3 nanoyu destekyen bir ürün c1 ise nanonun kendisi ve en katı tabakasi c1 üzerine c2v3 burdaki sira bu yada c1+exov2 ama olmazsa olmazları c1 yikama dan kastım hem firca birde yüksek asitli şampuanlar

byarifo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
C2v3 nanoyu destekyen bir ürün c1 ise nanonun kendisi ve en katı tabakasi c1 üzerine c2v3 burdaki sira bu yada c1+exov2 ama olmazsa olmazları c1 yikama dan kastım hem firca birde yüksek asitli şampuanlar
Anlaşılan iş biraz daha karışacak işi uzmanına bırakmak gerek.
ben ilk önce pasta cilayı yaptırayım daha sonra nano ya geçeriz.
C2v3 tek başına kullanılmıyor anladığım kadarıyla ilk önce c1 yapmak gerek daha sonra C2v3 uygulama ...