pasta cila hakkında

artwinli08

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Arkadaşlar

Benim beyaz renk megane 3 aracım var kendim pasta cila atmak istiyorum ancak bilgim yok hangi marka almalıyım nasıl yapabilirim konu hakkında yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Durumun müsaitse seramik kaplat 300den 1000tl ye kadar yapan yerler var. Hem pasta cila atılmış hem de seramik kaplanmış olur bir daha uğraşmazsın.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Durumun müsaitse seramik kaplat 300den 1000tl ye kadar yapan yerler var. Hem pasta cila atılmış hem de seramik kaplanmış olur bir daha uğraşmazsın.

Hocam o dediğiniz rakamlara yapan nereler var belirtseniz.Bizim buralarda 1750tl den aşağı selam vermiyor adamlar.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa da tanıdık yerler tekrar söylüyorum, Tanıdık yerler 300den yapmaya başlıyor. Bu silsile 1000e kadar gidiyor. Eğer buraya gelebilirsen fiyat konusunda yardımcı olabilirim.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa da tanıdık yerler tekrar söylüyorum, Tanıdık yerler 300den yapmaya başlıyor. Bu silsile 1000e kadar gidiyor. Eğer buraya gelebilirsen fiyat konusunda yardımcı olabilirim.

Okey eyvallah.Bursa ise doğrudur.Bende oralı sayılırım.İsim verebilir misin? Bilindik bir usta ise muhtemelen tanıyorumdur.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Okey eyvallah.Bursa ise doğrudur.Bende oralı sayılırım.İsim verebilir misin? Bilindik bir usta ise muhtemelen tanıyorumdur.

Renaulttan engin abi var 500lira fiyat cikariyor mesela ayriyeten kendisi gocuk islerine de bakiyor

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sadece pasta yaptıracaksanız meguiars m101 tavsiye edebilirim.Yalnız aşındırıcılığı fazladır.Meguiars m205 daha az aşındırıcıdır.

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba konuyu doğru yere taşıdım . Böylelikle sorunla ilgili daha hızlı çözüm bulabilirsiniz. Keyifli forumlar

serkanaydin88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yeni yaptırdım dışarı detaylı iç temizlik pasta cila boya koruma ve ön tampon taş vuruklarından dolayı alt kısma çok ince bir boya çekildi. Aracı teslim almaya gittiğimde neredeyse fabrikadan çıkmış bir araçla karşılaştım 450 tl ye mal oldu bana. Arkadaşında dediği gibi seramikte yapılırsa ki yapan arkadaş izmitin en iyisi 2 kat fazla parlaklık ve koruyuculuk olcağını söyledi ben yaptıramadım yeterli geldi ama eğer imkanınız varsa seramik yapılabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi