Pasta Cila ve tavan kaplama yardım ?

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracıma pasta cila yaptırmak istiyorum ve tavanı siyah folyoyla kaplatmak istiyorum ankarada tanıdığınız güvenilir işçiliği bir yer varsa yardımcı olur musunuz ?

memo_16

Bilgi Girilmemiş
kardeşim pasta cilayı bilemicem ama Ankarada kaplama işinde çok meşhur olan GMG Garage var orayı bi araştır istiyosan yinede facebooktan falan var orası kaplama işinde epey ün salmış :eyv ama pasta cila işini maalesef Ankarada kim yapar bilemiyorum :S

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim kardeşim bakiyim bi gmg garaja :)

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süleyman kardesim , vernik atması olan yerlere pasta atilmaz onu once belirteyim. Oralara pasta atarsan o atan vernik kısımları iyice büyür o an makineyle o isi kurtaramazsin. Pasta cila atacak boyacim var. Tavan kaplama isindede vernik atmasi oldugu icin zimpara ister komple tavanın yoksa yapilan tavan kaplama uygulamasi hem girinti cikinti gosterir hem saglikli olmaz hemde cok cabuk atar kimse ona garanti vermez bilgin olsun. Bu sartlari goz onune alarak bu 2 islemi yaptirmak istersen yonlendirebilecegim yerler var seni bilgin olsun.

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pasta cila olayını arabada biraz çizikler var boya atan çok küçük yerler var biraz onun için istiyorum tavan içinde güneş atması var sanırım zımparayla düzleştirip kaplıyolarmıs diye biliyorum ama tam ayrıntılı bir bilgim yok açıkcası bu konularda ama pasta cilanın iyi gelceğini düşündüm

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke gelse pasta cila bende görmüşsündür çamurlukda vernik akması var ne yaptıysam düzeltemedim sende yine iyi güneş yanığı var :) kaplat gitsin tertemiz ama kaplatmadan önce fotolarını çekmeyi unutma satarken sorun olmasın birde mehmet 19 un dediği yer çok pahalıdır ama en iyi yerdir :) ort. biyerde iyi çeken folyosu iyi olan bi yer 120-150 den aşşağı çekmiyor diye biliyorum

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım tmamdır pasta cila yaptırmıyım mi yani :D sadece tavan mı kaplatiyim ?

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) tavanı kaplat sonrada güzel bi pasta cila çek dicem ama gerçi fazla kötü değilse beraber cilayı atarız bişe yok onda makinasız ama :) kötüysede yapcak bişe yok mecbur makinalı çekilmesi lazım :)

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam pasta cilaya gerek yok rütuş yapalım ufak tefek yerlere dedi rütuşu yarın yapıcaz tavanıda kaplattım ekliyorum fotoları :D